Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

В Українському гуманітарному інституті відбулися змагання з гандболу та футболу.

6 квітня команда УАТІ (Українського адвентистського теологічного інституту) та команда УГІ зійшлися в поєдинку з гандболу. Метою проведення змагань було випробовування нового виду спорту задля майбутнього розширення ігрової програми спартакіади.

Гра почалася з молитви. Хлопці не мали великого досвіду гри у гандбол, але у першому ж таймі перелаштувались і звикли до нових правил. Воротар УГІ майстерно захищав свої ворота, але перший гол забила команда богословів. Другий тайм почався жваво. Гравці були наповнені бажанням перемогти. Супротивники йшли один в один, ніхто не хотів поступатися.  З невеликою перевагою поєдинок виграла команда богословів з рахунком 10:8.

Спортивна зустріч була незвичайною. У перервах між таймами гри в гандбол на полі змагалися футболісти – жіноча команда та команда хлопців, котрі не тренуються професійно. Для того щоб було чесно, до команди дівчат додали ще одного гравця. Варто відмітити воротаря Світлану Рибак, котра майстерно відбивала напади супротивників. Жіноча команда зуміла прорватися крізь захист хлопців і забити перший гол. Тренери Олексій Долженко і Віталій Курчанов активно заохочували свої команди, підтримували та давали поради. Гра завершилася нічиєю, тому було призначене пенальті. Кожна з команд мала виконати по два удари. Дівчата забили два з двох, хлопці не потрапили у ворота жодного разу. У футбольному поєдинку виграла жіноча команда.