В Українському гуманітарному інституті відбувся майстер-клас з фотожурналістики

Студентський медіа-центр УГІ продовжує відчиняти двері у всесвіт журналістики початківцям. Цикл практичних занять продовжив майстер-клас з фотожурналістики, що відбувся 19 жовтня.

Провів його викладач Юрій Кузьменко, який займається фотосправою уже майже півстоліття. Він ознайомив присутніх з основами фотожурналістики, а також розповів про те, як здійснювати огляд та налаштування фотоапарату перед початком роботи,  про його особливості та функції. Студенти мали можливість особисто зробити перші фотоспроби. Вони відзняли  кілька знімків та поекспериментували з ними.

Як сказав професіонал своєї справи Юрій Кузьменко, «знання з фотожурналістики – це не тільки теорія, а й практика». Він уже запланував наступне заняття, на якому студенти будуть оволодівати практичними навиками.

-Дуже пізнавально. Дізналася багато нового. Дійсно, відчуваєш, що професіонал ділиться своїми знаннями і досвідами. Дуже цікаво було б побувати на другій частині,­­­­­- поділилась своїми враженнями Олена Дічева, студентка першого курсу журналістики.

– Для мене великою радістю було побувати на даному заході. Я дізнався багато цікавого. Викладач справив хороше враження. Його підхід до подання інформації дуже ефективний. Чекаю з нетерпінням другої частини майстер-класу, – зазначив Олег Проданюк, журналіст-першокурсник.

Сергій Мірошниченко