В Українському Гуманітарному Інституті відбувся перший закритий вечір для студентів-журналістів

Зустріч пройшла під назвою «Journalism is…» (журналістика – це…), за ініціативи студентів 2 та 3 курсів напряму підготовки «Журналістика». Запрошені були і студенти 1 курсу. Пройшов захід 10 вересня. Кожен першокурсник завчасно отримав запрошення на закритий вечір.

За словами організаторів заходу, метою вечора було знайомство і об’єднання студентів-журналістів для подальшого спілкування, підтримання дружніх відносин, допомоги  один одному, при вирішенні різних питань та для подальшої співпраці.

Зустріч проходила у кафетерії в неофіційній дружній обстановці. Зал і столи були прикрашені палаючими вогниками та свічками. Студенти частувались смачним печивом, рулетами, фруктами, апельсиновим та яблуневим фрешами.

«Зайшовши в кафетерій, я відчула любов, тепло і доброзичливість», – сказала Оля Журба, одна із студенток 1-го курсу.

На початку вечора пройшло знайомство одне з одним. Кожен присутній розповів про себе, ділився мріями про майбутнє та враженнями про УГІ. Також студенти подискутували на тему «Яким має бути журналіст», зіграли в гру «Аліас» (зі словами, що пов’язані із професією журналіста) та просто спілкувалися. Студенти старших курсів висловлювали свої враження про навчальний заклад та давали корисні поради по навчанню першокурсникам. Весь вечір супроводжувався спокійною фоновою музикою.

Вікторія Педченко (студентка групи ЖР-1)

Фото Олега Василенка

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: