Веніамін Івоняк: тиждень президентства

1 жовтня на посаду голови студентського самоврядування було обрано та офіційно представлено Веніаміна Івоняка. Минув тиждень після цієї події і студентам вже цікаво дізнатись, як ідуть справи в студраді. Кореспондент СМЦ УГІ Єлизавета Кузнецова вирішила докладніше дізнатися про це у самого президента органу студентського самоврядування.

– Веніаміне, в чому секрет твоєї перемоги?

– Перед тим, як балотуватися на посаду президента, і під час виборів, я молився. Звертався до Бога із проханням показати, чи потрібно мені це робити, чи справді я зможу бути корисним у цій роботі, чи Його план щодо мене, співпадає із моїми думками? І коли  в одну із ночей я отримав позитивну відповідь, то був безмежно радий.

– А якою ти бачиш свою нову команду, і яке перше рішення ти ухвалив як президент?

– За цей тиждень я познайомився з командою, і ми разом прийняли важливе рішення – щомісяця звітувати про виконану студрадою роботу перед студентською спільнотою. Мій актив – це лідери, повні енергії та свіжих ідей. Всередині студради панує любов, повага та взаємодопомога. Особливо високо я ціную вміння і бажання своїх підопічних радитися один з одним.

– Президент студради має бути хорошим організатором? Цікаво, скільки заходів ти організував? Звідки досвід?

– Раніше я допомагав попередньому президентові студради Петру Ількові, тому важко визначити, скільки важливих заходів довелося організувати. Але саме у перший тиждень вже проведено День викладача та зустріч із адміністрацією польського вишу з Подкови-Лєшьної. Студентська рада націлена на розвиток дружніх та ділових контактів із Вищою гуманітарно-теологічною школою. Під час візиту між польською делегацією та адміністрацією УГІ був підписаний договір про тісне співробітництво між двома братніми учбовими закладами.

 – Які найближчі плани студентської ради?  

– Найближчі плани студради були оприлюднені мною 7 жовтня, під час РГС – «Ранкової години спілкування». Ось деякі з них. Маємо намір провести англійський вечір та відкрити англійський клуб. У наших планах – проведення наукової конференції разом з іншими вишами, сприяння організації «Країни здоров’я»,  публікація статей про Український гуманітарний інститут та Духовну семінарію у Вікіпедії, проведення малих олімпійських ігор та конкурсу «Вгадай мелодію». Традиційний «Дебют першокурсника» вже відбувся, а от «Сніданок з викладачем» – ще попереду. Ведемо також перемовини щодо встановлення дружніх відносин з асоціацією студентських рад Києва, Подкови Лєшьної та Заокської духовної академії.

– Веніаміне, яку роль, на твій погляд, має відігравати студентське самоврядування у вищому навчальному закладі?

Студентське самоврядування – це своєрідний місточок між адміністрацією та студентами. Студрада покликана захищати, допомагати та сприяти всебічному розвитку людей, котрі навчаються в УГІ. Це дуже непроста робота. Ставши президентом, я одразу відчув, що ця справа потребує багато сил та енергії. Але з тією гарною командою, що ми маємо, все робиться значно легше та приємніше.

Після завершення бесіди ми поспілкувалися із екс-президентом студради Петром Ільком. Він щиро зізнався:

Звісно, мені нелегко розлучатися із командою, з якою було так приємно працювати, але я передаю її в надійні руки і бажаю Веніамінові більше терпіння, ентузіазму, відповідальності та просити допомоги у Бога для подальшої плідної праці.

Інтерв’ю провела Єлизавета Кузнецова

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: