Відбудеться I тренінг-марафон з практичної психології

25 березня 2018 вперше в місті Буча відбудеться I тренінг-марафон з практичної психології «ПСИХОЛОГІЯ СЬОГОДНІ: ДОСТУПНО ПРО СКЛАДНЕ». Він пройде в рамках Дня відкритих дверей Українського гуманітарного інституту, як презентація відкриття нової спеціальності «Психологія».

В рамках тренінг-марафону відбудеться серія майстер-класів, представлених фахівцями різних шкіл і напрямів практичної психології. В інститут приїдуть сертифіковані психологи-практики високої кваліфікації, у тому числі ті, що викладають у вузах столиці, мають вчений ступінь. До уваги учасників будуть запропоновані 2 лінійки майстер-класів:

Відкриття, офіційна частина10.00 – 11.00
Майстер-класи I лінійки
1Кузьменко Раїса, магістр психології, психолог-консультант, соціальний психолог, реабілітолог, сертифікований тренер Методу Мюррей, сертифікований консультант по хімічної залежності та співзалежностіМайстер-клас «Кола близькості, відповідальності і впливу». Як визначити проблему в сімейних взаєминах і вирішити її?

11.00-12.00

брейк

12.30-13.30

2Халанський В’ячеслав, психолог, сертифікований психотерапевт екзистенційно-аналітичного спрямування; аспірант Інституту соціальної та політичної психології, учасник міжнародних конференцій; учасник проектів Langham Trauma Project; Eastern and Central European Mental Health Advisory Group, Medical Institute for Sexual Health, USA; GLE-International).Майстер-клас «Що робити, якщо робота не приносить задоволення?». Про явище емоційного вигорання.
Обід14.00-14.30
Майстер-класи II лінійки
3Костіна Тетяна, практичний психолог, кандидат психологічних наук (Ph.D), доцент кафедри психології і педагогіки ТНУ ім.В.І.Вернадського (м.Київ). Спеціаліст в сфері психології вибору, аналізу життєвих сценаріїв, має досвід роботи в сфері HR.Майстер-клас «Що таке стрес і як з ним боротися?» Техніки роботи зі стресом.14.30-15.30

брейк

16.00-17.00

4Татарінцева Валентина, практичний психолог, консультант, арт-терапевт, аддіктолог, експерт в галузі гендерних відносин і психології жіночності.Мастер-класс «Фільмотерапія». Фільм як психологічна метафора

Специфікою заходу буде факт, що спікери працюють в рамках технік, цілком відповідних християнському світогляду. Тренінг-марафон призначений для всіх, хто на практиці хоче дізнатися, що таке психологія, як вона працює, чи прийнятна вона в християнському середовищі. Для реальних і потенційних абітурієнтів, їх батьків, близьких і друзів, для всіх, хто цікавиться питаннями психології, кому близькі християнські цінності.

Учасників тренінг-марафону чекає бонус: обід і велика екскурсія по території Українського гуманітарного інституту.

Умови участі

1. Попередня реєстрація за адресою: i.dubovskira@gmail.com . Вказати ПІБ, вік, рід занять, контактний телефон, надіслати скан / фото квитанції про оплату орг. внеску.
  2. а також за посиланням:

Реєстрація на тренінг-марафон «Психологія сьогодні: Доступно про складне»

3. Організаційний внесок. За умови реєстрації
  • до 10 березня – 200 грн .;
  • до 24 березня – 250 грн;
  • в день проведення, 25 березня – 300 грн.

Реквізити оплати:

*Приват-банк

*р/р 26006053136200

* МФО 321842=-

* код ЄДРПОУ 30366752

! Обов’язково вкажіть призначення платежу: «Оргвнесок за тренінг-марафон»!

Встигніть зареєструватися заздалегідь, і

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ТРЕНІНГ-МАРАФОН!

Тел. для довідок: (063) – 566 – 97 – 29 або (093) – 898 – 07 – 99

Оставьте ответ