Відбулася урочиста церемонія випуску 2019

В п’ятницю, 24 травня, відбулася урочиста церемонія випуску студентів УГІ та УАТІ. Свято розпочалося святковою ходою за участі адміністрації, викладачів, студентів та гостей. Урочистості відбувалися в багатофункціональному комплексі, де закінчення ходи ознаменував Гімн України.

Основна частина свята розпочалася співом хору та промовою президента освітнього комплексу Андрія Шевчука. Президент висловив особливу подяку та побажання не тільки студентам, а й батькам та викладачам. Крім того, до слів привітання приєдналися: президент Української унійної конференції церкви АСД, пастор, Станіслав Носов; секретар Євроазійського дивізіону всесвітньої церкви АСД Віктор Алєксєєнко; доктор філологічних наук, професор університету Грінченка Олена Семенець, яка є партнером та тісно співпрацює з кафедрою журналістики УГІ, а також декан Семінарії Andrews University (США), доктор філософії та теології Іржі Москала.

Після привітань та побажань відбулося урочисте вручення дипломів випускникам. Цьогорічний випуск мав близько 100 випускників: дипломи отримали більше 30 студентів Українського адвентистського теологічного інституту, майже 50 студентів Українського гуманітарного інституту. Також свідоцтва отримали перші випускники сертифікованої програми «Психологія», випускники мовних курсів, які інститут запустив рік тому, а також випускники Школи макроекономіки.

Наступного дня, в суботу, в прямому ефірі було звершено служіння благословення випускників на подальше доросле життя. А ввечері відбувся святковий концерт з нагоди випуску, де брали участь студентський хор УГІ та УАТІ, ансамбль «Handbends», симфонічний оркестр та Lviv Gospel Choir.

Про свої враження від навчання та перебування в УГІ розповіла випускниця кафедри філології Таня Вірьовка:

“В УГІ я вступила несподівано. Але я рада, що так сталося і я змогла цілих 4 роки провести на цій  чудовій території, щодня маючи можливість споглядати гарний приклад життя працівників, пасторів і просто студентів.

Я насправді щаслива!! Щаслива через те, що в цьому місці я зростала як повноцінна особистість.

Я люблю цей навчальний заклад за спокійну територію,  за терплячих викладачів і привітних студентів, а також за усі заходи,  які самовіддано для нас проводила СтудРада і усі хто брав у цьому участь.

І це не гучні слова,  а саме те, що я відчуваю.  Я щиро вдячна Богу за цей навчальний заклад,  який виховує гідних здатних мислити і змінювати суспільство людей.”

Альона Терещук