Відбувся традиційний вечір для першокурсників

За традицією, щороку в перших числах вересня проводиться вечір першокурсника. Цей рік не був винятком: 12 вересня всі першокурсники та інші бажаючі студенти зібралися на галявині біля адміністративного корпусу.

Студентська рада створила приємну атмосферу: ліхтарики, музика, знайомства, ігри і конкурси. Ведучими свята були Ілона Ношина та Ігор Дуденко, а головними винуватцями, звичайно ж, першокурсники, і іх зібралося досить багато.

Цілий вечір студенти усіх курсів мали змогу більше поспілкуватися один з одним та познайомитися із новоприбулими першокурсниками. Усе було створено, щоб нові студенти відчули себе частинкою великої та дружньої родини УГІ.

Також свято відвідала ректор Українського Гуманітарного Інституту Людмила Штанько, яка розповіла свою історію простої сільської дівчини, яка мріяла стати вчителем математики в сільській школі, а стала ректором інституту. Людмила Олександрівна закликала кожного мріяти та ставити собі цілі, а Бог з великим задоволенням допоможе кожному здійснити його бажання.

Також з духовною промовою виступив член студради Володимир Михед, який наголосив на тому, що всі ми одна родина та маємо піклуватися один про одного.

На кінець першокурсники разом зі своїми новими друзями створили струмочок, який простягався від місця проведення свята аж до самого жіночого гуртожитку.

“Вечір був наповнений неперевершеними враженнями та знайомствами з новими людьми. А найголовніше, що завдяки саме таким вечорам і створюється ось ця дружня та сімейна атмосфера на території нашого навчального закладу”, – говорить першокурсниця Анжеліка Ювженко.