Випусники отримали дипломи та попрощалися із студентським життям

Випускна церемонія відбулася в Українському гуманітарному інституті 25 травня. В цей день 40 випускників 7 спеціальностей УГІ, 15 випускників  Українського адвентистського теологічного інституту та 17 випускників музичного відділення отримали дипломи бакалаврів. Серед них – восьмеро отримали дипломи з відзнакою.

Цьогоріч церемонія випуску відзначилася не тільки дебютантами музичного відділення, але й наявністю випускників Школи макроекономіки. Також 25-26 травня проходила зустріч випускників УГІ 2003, 2008 р.н. Колишні студенти змогли поринути в атмосферу студентського життя иа згадати свої роки навчання. Крім цього урочистості відвідала президент Andrews University (США) Андреа Лакстон.

Церемонія посвячення в бакалаври розпочалася традиційною ходою адміністрації, викладачів, почесних гостей та випускників інституту від адміністративного корпусу до багатофункціонального комплексу, де пройшла торжественна подія. Державний гімн України відкрив урочистості.

Випускників вітали президент УАЦВО Андрій Шевчук, ректор УГІ Людмила Штанько, ректор УАТІ Вячеслав Корчук, бучанський міський голова Анатолій Федорук, голова Ради засновників, Андреа Лакстон, батьки студентів та почесні гості.

Святкування випуску продовжилося 26 травня. Під час святкового Богослужіння пройшло посвячення випускників, а саме служіння транслювалося на телеканалі Надія. У післяобідній час відбувся святковий концерт, зустріч випускників минулих років та спілкування з президентом Andrews University.

Випускна церемонія завершилася, та УГІ з нетерпінням і радістю чекає на своїх колишніх студентів.

Аліна Сахненко

Фото: Євгеній Семеняк