Виступ студентського театру викликав гучні овації та бурхливі емоції

8 травня відбувся довгоочікуваний виступ студентського театру «Росток» на чолі з керівником та організатором молодої театральної трупи Ларисою Євдокімовою. Виступ відбувся, як завжди, під час ранкової години спілкування. На противагу попереднім виступам цей спектакль мав гумористичний характер.

У виставі брали участь студенти першого, другого та третього курсів.  Театр показав 2 вистави під назвами: «Лошадиная фамилия» та «Медведь». Кожен із цих виступів викликав гучні овації та сміх глядачів, а особливо спектакль: «Медведь», де йшлося про неоднозначність дівчат та хлопців.

Про свої емоції та враження від побаченого розказала студентка 2 курсу спеціальності «Філологія» Ангеліна Должкова:

«Що тут сказати, друга вистава підняла мій настрій. Другорядні герої також з всім впорались, але більше всього мені сподобались головні герої вистави «Медведь» – Ліза Калмикова та Максим Клименко, вони виступили бездоганно».

Також про свої враження розповіла й сама учасниця театральної трупи Ліза Калмикова:

«Наша вистава була другою після «Лошадиной фамилии», тому поки на сцені знаходилися інші актори, я дуже хвилювалася, бо це був мій дебют в якості акторки. Але після того як я вийшла на сцену, хвилювання зникло і я відчула себе наче «у своїй тарілці». Звісно не все було так, як планувалося . Місцями хотілося сміятися, місцями забували текст, але це додало певної комічності нашому виступу. Загалом, перебуваючи на сцені, я наче прожила ще одне маленьке життя. І я дуже вдячна нашому керівнику, Євдокимовій Ларисі Володимирівні, за те, що вона допомогла нам ввійти в образ та розкритися на сцені».

Нагадаємо, що студентський театр існує вже більше 15 років та часто радує своїх глядачів новими виступами.

Альона Терещук