Які зарубіжні ВНЗ пропонують стипендії українським студентам

Низка зарубіжних навчальних закладів оголосили конкурси для студентів-іноземців на отримання стипендій для навчання за кордоном.

1.Фонд Pershing Square Foundation пропонує 5 стипендій для оплати навчання студентам магістерської програми 1 + 1 МВА в Оксфордському університеті . Стипендія покриває плату за навчання, усі обов’язкові внески, і також оплачує проживання в період навчання в магістратурі і на програмі МВА.

2.Університет Лозанни пропонує 10 грантів на навчання в магістратурі на 2017/2018 навчальний рік. Розмір стипендії становить 1600 швейцарських франків на місяць.

3.Стипендіальна магістерська програма для іноземних студентів Амстердамського вільного університету запрошує до участі талановитих перспективних студентів-відмінників із іноземних вишів.

4.The ?rebro University запрошує подавати заявки на отримання стипендії для навчання в магістратурі. На стипендію можуть претендувати студенти зі всього світу з високим показником академічної успішності.

Для отримання детальної інформації в електронному чи паперовому вигляді просимо звертатися на кафедру Менеджменту ЗЕД.