30 Жов

Наступила глибока осінь. Земля вкрита золотисто-червоним листям. Краса. Проте навіть цю красу треба прибирати. Тож у середу, 30 жовтня, викладачі та студенти об’єднались у спільній фізичній праці. Процесом керував Сергій Олексійович Штанько. На якийсь час всі галявини кампусу заповнилися великою кількістю людей в рукавицях і з граблями. Всі дружньо згрібали листя у великі купи, звідки інші студенти вивозили їх на листєзвалище.

Гість із Австрії, Кріс Ленарт, звернув увагу на це дійство і відмітив старання всіх, хто прибирав:

«Бачив як Ви сьогодні працювали граблями. У вас мабуть великі мускули, якщо ви так багато працювали — пожартував він, — …тільки уявіть собі скільки мільйонів листя, якщо його порахувати, Ви сьогодні згребли!»

Погода була досить теплою і ясною, хоча ближче до вечора вже була мрячка. Але всі працювали з посмішками на обличчях і радісним настроєм. Прибирання території послугувало не тільки досягненню чистоти, а й дало змогу більше поспілкуватись студентам між собою та зі своїми викладачами і кураторами.
«Трудіться! Світ не буде раєм для тих, хто хоче жити ледарем». (Сакс Ганс)