Заради життя жительки Бучі зіграли у футбол

Два рази на рік на території УГІ проходить благодійний турнір «Грай заради життя». 26-25 листопада такі змагання пройшли ще раз. Основна ціль такого заходу – допомога хворим людям, тим, хто цього потребує. Всі гравці, які беруть участь у змаганнях, платять добровільний благодійний внесок. Глядачі та вболівальники також мають можливість долучитися до збору коштів, купуючи солодощі та граючи в різні ігри.

Цьогоріч футболісти грали заради життя Вікторії Маренкової, яка за своє життя встигла попрацювати лікарем в кареті швидкої допомоги в Києві, а останніх декілька років трудиться медичною сестрою в дитячій поліклініці Бучі. Вікторія Маренкова живе і працює з постійними болями в спині, є підозра на онкологію, але, щоб зробити біопсію, спочатку потрібно прооперувати спину і укріпити хребет. Для такої процедури потрібно мати 50 000 грн, а для Вікторії це велика сума.

Організаторами благодійного турніру став молодіжний рух Upstream, Український гуманітарний інститут, телеканал «Надія» та інші. На цей раз в турнірі взяли участь рекордна кількість команд – 16, які завітали в Бучу з Луцька, Києва та області, Чернігівської області, з Чернівців та інших міст.

Великий кубок здобув ФК «Богомольці», малий кубок виборов ФК «Синай».

Під час змагань діяла благодійний ярмарок, де продавалися солодощі, напої, футболки, брелки та інші речі. Діяла кухня на колесах, кошти з якої також пішли на доброчинність.

Всього ж для Вікторії Маренкової було зібрано 42155 тис. грн.

Женя Семеняк

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: