Журі розкриє головну інтригу першого конкурсу студентських кіносценаріїв

Організатори проекту «Сценарист Pictures», що присвячений конкурсу кіносценаріїв в УАЦВО, підготували захоплюючу програму завершального заходу. Крім традиційного визначення переможців і нагородження конкурсантів призами, відбудеться дискусія щодо можливості участі в Міжнародному фестивалі християнських фільмів (International Christian Film Festival http://www.internationalcff.org/), який проводиться у США з участю команди адвентистських університетів.

«Сценарист Pictures» виник як творча ініціатива в рамках конкурсу студентських проектів http://ugi.edu.ua/konkurs-studentskih-proektiv/

Ідея конкурсу сценаріїв надихнула студентів-журналістів. Проект «Сценарист Pictures» розробила Валерія Караянєва, а реалізує група в складі Євгенія Лященка, Аліни Кожух та Олени Самаріної.

Протягом місяця учасники конкурсу відповідно до теми писали сценарії про цінність людських стосунків. При цьому для оформлення своїх робіт студенти використовували програму «Кит Сценарист».

Жури в складі викладачів Фелікса Понятовського, Лариси Євдокімової та Анни Поліної оголосить авторів-переможців. З цією інтригою конкурує інша – обіцянка у програмі чудових страв від організаторів заходу. Загадка «восхитительных блюд» також буде розкрита протягом вечору.

Учасників, що бажають нагородити переможців аплодисментами і спробувати частування, чекаємо на зустріч, яка відбудеться 28 березня о 18:00 в малій залі. За детальною інформацією можна звернутись до Євгенія Лященка за телефоном: +38 (067) 108 38 80.

Аліна Кожух

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: