Жителі студентського містечка помолилися за Україну

27 січня студенти і працівники Українського гуманітарного інституту об’єдналися в спільній молитві за Україну. З огляду на загострення ситуації в Донецькій та Луганській областях країна неабияк потребує заступництва перед Богом.
Капелан навчального закладу Максим Крупський розпочав служіння із думки, що Бог має владу над усіма володарями, адже тільки Він дає владу і забирає її. Тому потрібно особливим чином молитися за керівників України та Росії, а також міжнародних організацій, щоб вони мудро підходили до вирішення конфлікту.
Цього вечора сотні молитов були піднесені до Господа із проханням помилувати Україну і дарувати їй мир. Особливо просили за тих, хто страждає в зоні бойових дій, хто отримав ушкодження і поранення, а також за людей, які втратили своїх близьких.
Присутні об’єднувалися в невеличкі групи і разом зверталися до Всевишнього. В залі панувала атмосфера благоговіння і підтримки. Завершилося служіння вісткою надії про те, що скоро закінчиться час болю, сліз і втрат. Адже Ісус Христос незабаром повернеться на Землю.

Інна Сокольська

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: