Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Які предмети подобаються філологам 1 курсу найбільше?

Які предмети подобаються філологам 1 курсу найбільше?

На 1 курсі спеціальності «Філологія» навчається всього два хлопці. Зараз один з них через карантинні обмеження навчається на дистанційній формі, тож Дмитро Ісаєв – єдиний хлопець-філолог, який фізично присутній на парах. Сам Диитро сказав про себе так: «Я цікавлюсь усім і нічим водночас, не дисциплінований. Зате мені інколи кажуть що жарти в мене смішні. Люблю пельмені і гречку з молоком». Отже, знайомимося.

Чому ти обрав саме УГІ?

Взагалі я знаю багато людей з УГІ, більшість заочно. Питання про вступ у альтернативний заклад вищої освіти навіть не піднімалось, але було питання, чи вступати взагалі. І я вступив.

Чому ти вступив на філологію? Чи подобається тобі ця спеціальність?

Взагалі я скільки себе пам’ятаю, хотів бути поліглотом, але тяги вчити чужі мови в мене не було ні в школі, ні в коледжі. А потім я за короткий строк вивчив польську. Це не було тяжко і я не докладав для цього великих зусиль, але мене це надихнуло.

Які б ти зміг виділити ТОП-3 предмети з тих що у тебе є зараз, і чому?

Найбільше подобається «Домашнє читання». Причина в тому, що мені подобаються творчі завдання, і завдання, де треба розписати свою думку про твори, які ми читаємо, а я, з моїм патологічним бажанням всунути скрізь свої 5 копійок, просто обожнюю таке. Також в нас є завдання з усного перекладу, а це мікрострес тут і зараз, що корисно для вивчення мов.

Також цікавим є «Усне мовлення». Причина аналогічна, що і в першому пункті.

«Перша іноземна мова» (англійська). Люблю цей предмет через біль, бо багато тяжкого для мене домашнього завдання, але це корисно.

Улюблене місце у кампусі, чому?

Гуртожиток. Я просто люблю спати. А ще тут купа народу з якими справді цікаво.

Який викладач тобі подобається більше за інших?

Володимир Володимирович Клімук. Він особливим чином підходить до процесу викладання, і просто людина залізної дисципліни, якої мені дуже не вистачає. Але також хотілось би відмітити Ларису Володимирівну Євдокимову, мені подобається вона як позитивна людина.

Що мотивує тебе вчитись?

Бажання стати поліглотом, бажання стати дисциплінованим, а ще хочу прочитати Ремарка в оригіналі. Він писав німецькою, тому з нетерпінням чекаю другий курс.

Залишайте своє думку в коментарях, в кого наступним взяти інтерв’ю.

Веніамін Степанюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.