10 кроків до здійснення мрії

Саме у студентські роки хочеться найбільше мріяти. Кожен студент думає про своє майбутнє, вигадує собі ідеальне життя і складає мрії. Але як здійснити свої мрії, хоч вони і здаються занебесними?

Бізнес леді Івано-Франківщини Оксана Мельник дала топ-10 дієвих кроків для здійснення своїх мрій.

1. Найперше, це настрій. Песимісти у більшості випадків не досягають великих успіхів. Надійтеся на краще, будьте оптимістами і будьте впевнені, що все вийде.
  2. Напишіть свої мрії. Візьміть аркуш паперу і напишіть кожну свою мрію. Ви можете писати найнезначніші мрії, типу «купити штани». Нехай їх буде 20, 50, 100, але вони будуть написані, будуть перед вашими очима і це дасть змогу вам ні в якому разі не забути про них.
  3. А після налаштування свого настрою, зі списком мрій можна йти до їх здійснення. А все, що для цього потрібно – діяти. Сидячи у кімнаті, із «листком мрій» у руках, ти не зможеш їх здійснити. Навіть для того, щоб купити нові штани, тобі потрібно, щонайменше, піти в магазин.
  4. Візуалізуй свою мрію. Якщо ти хочеш купити машину. Напиши марку, колір, рік випуску. Можна навіть роздрукувати фото і тоді твоя мрія стане більш реальною. Ти будеш хотіти не просто щось абстрактне, а конкретну річ.
  5. Знайди свого «Чарівника мрій». Звичайно, не потрібно кричати про свої плани на увесь світ. Але знайти людину, яка буде тебе підтримувати і наближувати до здійснення своїх планів досить важливо. Ти у будь-який момент можеш перегоріти ідеєю, бути впевненим, що в тебе нічого не вийде. І тут знадобиться той, хто буде підтримувати і давати віру у себе.
  6. Знайшов свого «чарівника»? Стань таким же для когось. Підтримуй людину, дай йому поштовх до здійснення мрії. Допоможи знайти нові знайомства чи людину, яка зможе якимось чином допомогти. Головне, роби це від щирого серця і не для своєї вигоди.
  7. Розвивай у собі імпульсивність та інтуїцію. Часто у здійсненні масштабних мрій, люди керуються розумом і холодним розрахунком, але іноді потрібно довіритися інтуїції і ризикнути. Відчуваючи, що це не те, що тобі не потрібно, хоч і виглядає дуже привабливо, довірся почуттям. Якщо твоя інтуїція говорить, що це шлях до твоєї мрії, йди по ньому. До мрії не обов’язково їхати на бульдозері, її можна відчувати.
  8. Навчіться надихатися кимось, надихайте інших. Не робіть щось, через те, що це потрібно. Намагайтеся отримувати задоволення від своєї справи і вам захочеться це реалізувати.
  9. Не треба мріяти для когось. Якщо це мрія ваших батьків, друзів, другої половинки, це не означає, що вона ваша. Вам не потрібно робити щось заради інших. У цьому випадку можна побути трохи егоїстом і здійснити СВОЮ мрію.
  10. Згадайте дитячі мрії. Будучи дітьми, мало хто не звертає увагу на те, що модно. Діти не оцінюють свої можливості, не будують у голові ніяких бар’єрів. Вони просто мріють. Дитячі мрії найщиріші. Тому, можливо, саме ваші дитячі мрії дійсно те, що ви хочете і це саме ваше.

Мрійте і здійснюйте свої мрії.

Мар’яна Сидорочкіна