День самоврядування та подарунки викладачів

17 листопада в День студента в Українському гуманітарному інституті відбувся день самоврядування. Студенти викладали пари своїм побратимам за спеціальністю та набиралися викладацького досвіду. А деякі студенти змогли побути в ролі адміністрації. Так, замість ректора, президента, в деканаті в цей день були студенти. А ввечері усі студенти змогли пригоститися варениками, які, за традицією, власноруч приготувала адміністрація.
У цей вівторок студенти старших курсів провели безсонні ночі, задля того щоб підготувати матеріал для студентів. Студрада займала керівні посади, в той час як студенти, що туди не входять, були викладачами. Своїм коментарем поділилася голова УГІ, що займала посаду ректорки Людмили Штанько – Емілія Мельничук.
«Перша та єдина складність, яка виникла при підготуванні – це те, що студенти заочної форми навчання мали сесію і було проблематично викладати їм матеріал у повному обсязі, але нам на допомогу прийшли викладачі. Я тішуся, що студентам вдалося виконати свої обов’язки, і вони не сприймали цей день, як одноденний відпочинок. Протягом дня мене переповнювало хвилювання, чи все йде за планом, чи гідним чином я відповідаю посаді? На підготування всього матеріалу мені знадобилося два тижні. Найбільше мені сподобалося, що студенти дійсно горіли жагою до знань та демонстрували віддачу, але завжди є над чим працювати. Тож наступного разу все буде краще.»

Пари відбувалися за планом, викладачі навідувалися в гості до своїх студентів. Навколо панувала дружня атмосфера, а родзинкою дня став подарунок від адміністрації. На такій теплій і смачній ноті й закінчився день самоврядування.

Своїми враженнями поділилася студентка першого курсу Карина Тімкова: «Найбільше мені запам’яталися вареники. Вони були дійсно смачненькими. Все було пречудово, бажаю вже якнайшвидше це повторити знову.»
Аделіна Долженко