Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

Перегляд 6 гілок відповідей
  • Автор
    Записи
    • #76699 Відповісти
      Vitalina Korobko
      Хранитель
    • #76722 Відповісти
      Марина
      Гість

      Доброго дня. Програма курсу дуже змістовна і ,на мій погляд,відповідає усім стандартам та цілям навчання. У програмі мені б хотілось пройти курс статевого виховання для дітей. Зараз це питання актуально як ніколи і я б хотіла вміти правильно відповідати дітям на їх питання з приводу їх статі, гендеру, етики,толерантності та інш. Дякую за увагу.

    • #76723 Відповісти
      Валентина
      Гість

      Я б ще хотіла, щоб вчитель-практик поділився порадами як будувати дружні відносини з дітьми, дійові методи заохочення і дисципліни, як мотивувати до навчання, як надихати дітей до успіху; робота з батьками – загалом поради і секрети успішного вчителя.

    • #76724 Відповісти
      Столяренко Альона Олегівна
      Гість

      Визначені цілі освітньої програм та програмні результати навчання відповідають сучасним тенденціям розвитку спеціальності, ринку праці, галузевого та регіонального контексту, а також досвіду аналогічних вітчизняних та іноземних освітніх програм.

      В освітній програмі ростежується взаємозв’язок цілей з місією та стратегією ПВНЗ «УГІ».
      Структура та зміст освітньої професійної програми передбачає досягнення результатів навчання, визначених стандартом вищої освіти за відповідною спеціальністю та рівнем вищої освіти.
      Чи передбачає структура ОП можливість для формування індивідуальної освітньої траєкторії, зокрема через індивідуальний вибір здобувачами вищої освіти навчальних дисциплін у обсязі, передбаченому законодавством?
      -так

      6) Чи передбачає ОП набуття здобувачами вищої освіти соціальних навичок (soft skills), що відповідають заявленим цілям?

      -так

      7) Чи відображає обсяг (виражений в кредитах) ОП та окремих освітніх компонентів фактичному навантаженню здобувачів, та чи є він достатнім для досягнення цілей та ПРН?
      – відповідає

      8) Які, на Вашу думку, можливості подальшого вдосконалення ОП?
      Дисципліни, які обрані й викладаються добре підібрані та відповідають вимогам, але б хотілося у банк професійних вибіркових додати курс “Конфліктологія”, оскільки вчителя мають співпрацю як з учнями, так і з батьками, цей курс є актуальним для всіх працівників у сфері “Людина людина”, особливо для вчителів😊

    • #76729 Відповісти
      Грабельнікова Анастасія Василівна
      Гість

      Ознайомившись з проєктом ОПП можу сказати, що поставлені цілі відповідають потребам сьогодення. ОП дає можливості для реалізації компетентного спеціаліста, який буде навчати та виховувати майбутнє нашої країни на засадах християнських цінностей. Цикл вибіркових дисциплін дає можливість студенту, як майбутньому фахівцю, поглибити свої знання та обрати певний профіль. Обсяг ОП є достатнім для досягнення цілей та ПРН. Згодна з пропозиціями, що вже висунуті. Також я б додала до відповідної дисципліни модуль про комунікацію педагога з батьками (проведення батьківських, загальношкільних зборів і т.п.), щоб змалювати загальну картину.

    • #76749 Відповісти
      Дарійчук Інна
      Гість

      Сьогодення кладе перед кожним із нас свої вимоги, виклики. Це особливо стосується вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти. Перегланувши проєкт Освітньої програми, хочу сказати, що як цілі освітньої програми, так і програмні результати, повністю відповідають сучасним тенденціям розвитку спеціальності. Дана освітня програма забезпечує розвиток ряду загальних і фахових кумпетенцій. Розвиває здатність діяти у професійній діяльності та міжособистісних стосунках на основі християнських цінностей, усвідомлюючи відповідальність перед Богом та суспільтвом, що повнісню відповідає місії та стратегії ПВНЗ “УГІ”. Структура ОП, через індивідуальний вибір навчальних дисциплін, дає можливість для формування індивідуальної освітньої траєкторії. Дисципліни охоплюють як методику, так і рекомендації, настанови щодо практичної діяльністі. Успіхів у подальшому розвитку даного проєкту!

    • #76750 Відповісти
      Олена
      Гість

      Ознайомившись зі всіма питаннями, хочеться доповнити, що в інституті відповідає всім нормам та компетентностям. Також додала деякі курси які висвітлюють такі теми: Спілкування з батьками,проведення батьківських зборів, користування сучасними сайтами та програмами які допоможуть вчителю працювати дистанційно. Дякую за увагу!

Перегляд 6 гілок відповідей
Відповідь у темі: Обговорення ОПП: «Початкова освіта» 2022
Ваша інформація: