Приймальна комісія +38 066 150 2944 +38 073 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Спортивно-оздоровча база УГІ

Організація секційної роботи на кафедрі теорії та методики фізичного виховання

На базі кафедри теорії та методики фізичного виховання діє 4 спортивні зали: ігровий зал, тренажерний зал, фітнес зал, зал настільного тенісу, а  також лабораторія «Анатомії та фізіології людини». Значне місце займає робота спортивних секцій: з волейболу, настільного тенісу, футболу, міні-футболу, легкої атлетики, фітнесу, які працюють за розкладом у час, вільний від основних навчальних занять, на яких студенти активно підвищують спортивну майстерність із різноманітних циклічних та ігрових видів спорту.

Відповідальний за організацію секційної роботи – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Костенко Станіслав Володимирович.

На базі багатофункціонального комплексу Українського гуманітарного інституту проводяться численні зовнішні та внутрішні турніри, щорічні турніри з футболу, волейболу, Спартакіади для школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста Буча.Цікавим та корисним є досвід проведення благодійних турнірів з футболу «Грай заради життя», які проводяться спільними зусиллями Українського гуманітарного інституту, молодіжного руху «Upstream», Бучаньскої міської ради.

Інститутські змагання часто організовує студентська рада, а саме міністр спорту. Зараз цю посаду обіймає Ніколенко Петро Володимирович. За його словами, основними завданнями роботи спортивних секцій є:

1) всебічний гармонійний розвиток;

2) формування спеціальних знань, умінь та навичок, потрібних для успішної діяльності у видах спорту;

3) засвоєння техніки й тактики обраного виду спорту;

4) забезпечення необхідного рівня розвитку рухових якостей, можливостей функціональних систем організму;

5) виховання належних моральних і вольових якостей;

6) отримання теоретичних знань і практичного досвіду, потрібних для успішної тренувальної та змагальної діяльності.

У 2018 році команда УГІ з футзалу виборола “Кубок Немішаєвого” у Першій лізі. У турнірі прийняло участь 24 команди з Київської області. Хлопці зіграли 6 ігр, перш ніж здобули 18 березня 2018 року відкритий “Кубок Немішаєвого”. У переможному матчі спортсмени виграли з рахунком 6:5.

Також проводились «неординарні» турніри під гаслом «Мат – не наш формат», коли гравці грали у футбол без використання лайливих слів.

А одного разу футбольна команда УГІ зіграла історичний матч із дівочою Збірною України з футболу. Тоді матч, з рахунком 10:5, закінчився перемогою дівчат.

З 2014 року щорічним і традиційним є проведення Спартакіад для школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста Буча. Організаторами заходу виступають Український гуманітарний інститут, а саме кафедра теорії та методики фізичного виховання на чолі з завідувачем, професором Терещенко Валерієм Івановичем, відділ освіти з питань фізичної культури та спорту Бучанської міської ради.