Хто зі студентів УГІ найрозумніший?

Вчора, 19 лютого, відбувся інтелектуальний батл між кафедрами Українського гуманітарного інституту. Сформувались 4 команди: економісти, богослови й дизайнери, журналісти й філологи – гуманітарії, та фізичне виховання з початковою освітою і психологами – педагоги. В складі команд було по 10 студентів і по 1 викладачу.

Змагання проходило у два етапи. Розпочали інтелектуальну гру гуманітарії.

Перший раунд розпочався із вибору персонажа, який визначав набір запитань, що будуть поставлені перед командою. Перелік персонажів такий: Свинка Пеппа, Вінні-Пух, Міньйон та Дятел Вуді Вудпекер. На роздуми над кожним питанням команда мала 20 секунд. Опісля ведучий Олександр Дар’єнко та глядачі очікували точної відповіді. Питання були різних напрямків: музика, спорт, богослів’я, географія, математика, також фізика, хімія, астрономія, історія тощо.

Другий раунд – вибір питань за принципом «морського бою». Складні та легкі запитання були розставлені рандомно. Команда мала на роздуми 1 хвилину.

Вкінці журі підбило підсумки і оголосило переможців. Місця розподілилися наступним чином:

1 місце – економісти;

2 місце – богослови і дизайнери;

3 місце – гуманітарії;

4 місце – педагоги.

Без подарунків не залишився ніхто, кожна команда отримала торт.

“Мені дуже сподобалася ця інтелектуальна гра! Особливо те, що всі учасники отримали смачний тортик. Але було мало завдань, хотілося більше випробовувати свій розум. Можливо, було б доцільно наступного разу ввести індивідуальні завдання для кожного з учасників. Та в загальному в мене залишилися лише позитивні емоції,” – поділився враження Володимир Сало, учасник команди гуманітаріїв.

Аріна Швець