Під час навчальних занять студенти дізнавалися походження світу

В Українському гуманітарному інституті з 13 по 17 січня відбувся курс з предмету «Основи креаціонізму», який був проведений PhD Олегом Трифоновим. Пари були проведені у комфортній обстановці: в кафетерії, де зазвичай проходять різні заходи для студентів. На заняттях були присутні студенти 3 та 4 курсів.

Курс мав на меті поглибити знання присутніх з креаціонізму і тим самим розглянути і дослідити той факт, що світ створений саме Богом, а не виник в результаті еволюції.

«Цей курс призначений для того, щоб в людей не було думок та припущень, що світ творився за допомогою еволюції. Наш курс дуже важливий для студентів, в першу чергу для підкріплення віри, та щоб за будь-яких обставин вони не збилися з правильного шляху», – говорить Олег Вікторович.

Після пройденого курсу студенти повинні були скласти невеликий іспит, щоб закріпити отримані знання і вміло в подальшому ними користуватися.

Альона Степаненко