Шановні абітурієнти 2018 року!

Перед вами розкривається новий етап вашого життя — вибір майбутньої спеціальності та вищого навчального закладу. У цей відповідальний момент хочемо побажати вам зробити правильний вибір, щоб у майбутньому ви досягли успіху.

Колектив Українського гуманітарного інституту прагне до того, щоб наші студенти, а в подальшому — випускники були успішними людьми. Але в чому полягає справжній успіх? Успішна людина — це щаслива людина. Справжній успіх — зрозуміти, що ти особливий в очах Творця, Який подарував тобі унікальні таланти, і що саме твої здібності та діяльність потрібні оточуючим людям.

Ми прагнемо, щоб наші академічні програми бути актуальними, інноваційними, насиченими глибоким розумінням сьогодення та викладались досвідченими фахівцями, яким не байдуже майбутнє їх студентів.

Ми створюємо атмосферу поваги, любові, уваги до кожного. Ми намагаємось навчити кожного студента бути відкритими до потреб суспільства та людей, які поряд.

На території кампусу розташовані навчальний корпус, чотири гуртожитки, найсучасніший спортзал, телестудія, бібліотека, стадіон, тенісний корт, два озера та багато сосен. Тут завжди раді кожному.

Приєднуйтесь до команди активних, енергійних, духовних, щирих та відкритих студентів Українського гуманітарного інституту!

 

Л. О. Штанько,

ректор Українського гуманітарного інституту,

кандидат економічних наук, доцент кафедри прикладної економіки.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів