Психологія

Психологія

Пізнай себе, щоб допомогти іншим

Галузь знань: 05 «Соціальні та поведінкові науки»

Освітня програма: 053 «Психологія»

Кваліфікація: бакалавр з психології

employee (3)
  • – самостійність дій
  • – творчий підхід до будь-якої справи
  • – готовність постійно оновлювати знання
  • – гнучкість розуму
  • – готовність до системного й економічного мислення
  • – уміння вести діалог
  • – уміння співпрацювати в колективі
resume (3)

Психологія - одна з тих наук, які з повним правом можна назвати універсальними та вічними. Людська цивілізація стрімко рухається шляхом прогресу, винаходить нові механізми, робить глобальні відкриття, що змушують поглянути на світ та його структуру під абсолютно несподіваним кутом. Але навіть у сучасному світі найбільшою загадкою, альфою та омегою, початком та кінцем всього лишається людина.

history (3)

Заінтригований? Є питання? Зв'яжіться з нами!

Специфіка професії дозволяє кожному з випускників факультету шукати свою, найзручнішу нішу у рамках сучасного ринку праці. Формат індивідуальних психологічних або психотерапевтичних консультацій дозволяє, зібравши широку клієнтську базу, працювати за вільним і гнучким графіком. Так само можливим є працевлаштування на постійну роботу у медичному закладі, закладі освіти чи комерційній організації з усіма її вигодами – стабільний унормований графік, соціальний захист, послідовне кар’єрне зростання у рамках однієї структури. Ви можете досягти успіху та самореалізації, розпочавши кар’єру психолога, практичного психолога, психотерапевта, сімейного психолога або викладача профільних предметів у вищому навчальному закладі. Також можна обрати окремий напрямок психології та, пройшовши короткий курс навчання у авторитетному закладі, стати фахівцем з класичного психоаналізу, гештальт-терапії або тілесно-орієнтованої терапії. Ці психологічні методики наразі є доволі популярні, а наявність профільної психологічної освіти допоможе вам працювати більш якісно та викличе у ваших потенційних клієнтів довіру.

Одним з вагомих плюсів обраної вами спеціальності є те, що на сучасному ринку праці кількість сфер, де роботодавець буде зацікавлений у людині з психологічною вищою освітою, є фактично необмеженою.

Щось цікаве про інститут

Український гуманітарний інститут знаходиться в чудовому краєвидному містечку.