Адвентистське Агентство Допомоги та Розвитку

Адвентистське Агентство Допомоги та Розвитку (ADRA) – це міжнародна організація, яка працює з людьми, що потребують допомоги незалежно від їх раси, національних, політичних і релігійних поглядів для досягнення позитивних видимих змін в їхньому житті.

ADRA працює в першу чергу для соціально вразливих людей з метою поліпшення якості їх життя через громадські ініціативи, спрямовані на проекти соціально-економічного розвитку, продовольчої безпеки, охорони здоров’я та освіти. Невід’ємною частиною діяльності ADRA є робота з дітьми, а також надання допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях.

АDRA має свої представництва в більш ніж 125 країнах по всьому світу. Центральний офіс розташований у Вашингтоні, США.

В Україні АDRA працює з 1993 року. За 20 років було реалізовано понад 150 різних проектів із загальним бюджетом понад $20 млн. гривень та надано допомоги 400 000 прямих бенефіціаріїв.

Благодійний фонд «Краще життя»

Головною метою діяльності Фонду є поліпшення матеріального становища отримувачів благодійної допомоги і сприяння соціальній реабілітації осіб, які потребують піклування. Фонд надає матеріальну та фінансову допомогу малозабезпеченим верствам населення, дітям, інвалідам, пенсіонерам, які потребують соціальної допомоги та захисту.
В Україні Фонд здійснює свою діяльність з 1995 року.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

instagram viewer instagram story viewer private instagram viewer instagram story viewer instagram story viewer instagram viewer instagram story viewer instagram viewer private instagram viewer full program indir full oyun indir film indir evde pansuman