Адвентистське Агентство Допомоги та Розвитку

Адвентистське Агентство Допомоги та Розвитку (ADRA) – це міжнародна організація, яка працює з людьми, що потребують допомоги незалежно від їх раси, національних, політичних і релігійних поглядів для досягнення позитивних видимих змін в їхньому житті.

ADRA працює в першу чергу для соціально вразливих людей з метою поліпшення якості їх життя через громадські ініціативи, спрямовані на проекти соціально-економічного розвитку, продовольчої безпеки, охорони здоров’я та освіти. Невід’ємною частиною діяльності ADRA є робота з дітьми, а також надання допомоги постраждалим у надзвичайних ситуаціях.

АDRA має свої представництва в більш ніж 125 країнах по всьому світу. Центральний офіс розташований у Вашингтоні, США.

В Україні АDRA працює з 1993 року. За 20 років було реалізовано понад 150 різних проектів із загальним бюджетом понад $20 млн. гривень та надано допомоги 400 000 прямих бенефіціаріїв.

Благодійний фонд «Краще життя»

Головною метою діяльності Фонду є поліпшення матеріального становища отримувачів благодійної допомоги і сприяння соціальній реабілітації осіб, які потребують піклування. Фонд надає матеріальну та фінансову допомогу малозабезпеченим верствам населення, дітям, інвалідам, пенсіонерам, які потребують соціальної допомоги та захисту.
В Україні Фонд здійснює свою діяльність з 1995 року.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів