ОНОВЛЕННО 25 СІЧНЯ 2020

Розклад сессії (27 січня-2 лютого 2020) наступних курсів і спеціальностей розміщений на вкладках:

  1. Таблиця 1, 1 курс
    • Журналістика
    • Економічна кібернетика
    • Дизайн
    • Філологія
  2. Таблиця 2, 1 курс
    • Фінанси, банківська справа та страхування
    • Менеджмент
    • Психологія
    • Фізична культура та спорт
    • Початкова освіта
  3. Таблиця 3, 2 курс
    • Журналістика
    • Економічна кібернетика
    • Дизайн
    • Філологія
    • Менеджмент
  4. Таблиця 4, 2 курс
    • Філософія
    • Фінанси, банківська справа та страхування
    • Психологія
    • Фізична культура та спорт
    • Початкова освіта
ДатаДеньЗаняттяЧасЗГФ-19ЗДЗ-19ЗЕК-19ЗЖР-19
27.01.2020Понеділок108:40-10:00
210:10-11:30
311:40-13:00Інформатика/Варченко Ю. Е./203 аудСоціологія/Гриненко І.В./403 ауд
413:45-15:05Інформатика/Варченко Ю. Е./203 аудВища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 аудСоціологія/Гриненко І.В./403 ауд
515:15-16:35Філософія/залік/ Куриляк В.В/ актова залаФілософія/залік/ Куриляк В.В/ актова залаФілософія/залік/ Куриляк В.В/ актова залаФілософія/залік/ Куриляк В.В/ актова зала
616:45-18:05Вступ до літературознавства/ЄвдокімоваЛ.В./310 аудІнформатика/залік/Василенко О.О/203Історія журналістики/консультація/Синчае Б.А./404ауд
718:15-19:35Інеформатика/Бурлєєв О.Л./203 аудМакроекономіка/Макаренко І.П./406Історія журналістики/консультація/Синчае Б.А./404ауд
28.01.2020Вівторок108:40-10:00
210:10-11:30
311:40-13:00Дизайн проектування/Ільницька Л.В./403 ауд
413:45-15:05Духовна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова зала
515:15-16:35Духовна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова зала
616:45-18:05ПІМ/Гладка М.А./311 аудНарисна геометрія/залік/ Дударець В.М./403 аудМікроекономіка/Бурова О.Б/305 ауд
718:15-19:35ПІМ/Гладка М.А./311 аудКомпозиція/Ільницька Л.В./403 ауд.Мікроекономіка/Бурова О.Б/305 ауд
29.01.2020Середа108:40-10:00Інеформатика/залік/Бурлєєв О.Л./203 ауд
210:10-11:30Історія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова зала
311:40-13:00Історія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова зала
413:45-15:05Вступ до літературознавства/ЄвдокімоваЛ.В./310 аудЕкологія/Мичак Н.Г./305 ауд
515:15-16:35
616:45-18:05Історія зарубіжної літератури/залік/Євдокімова Л.В./310 аудІнформатика/Василенко О.О/ 203 ауд
718:15-19:35Вступ до млвознавства/Данилюк/310 ауд
30.01.2020Четвер108:40-10:00
210:10-11:30
311:40-13:00Вступ до літературознавства/ЄвдокімоваЛ.В./310 аудНарисна геометрія/залік/ Дударець В.М./403 аудВища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 аудСоціологія/Гриненко І.В./404 ауд
413:45-15:05Вступ до літературознавства/ЄвдокімоваЛ.В./310 аудНарисна геометрія/залік/ Дударець В.М./403 аудВища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 ауд
515:15-16:35ПІМ/Гладка М.А./310 аудРисунок/Дударець В.М./403 аудВища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 аудТеорія журналістики/Гриненко С.С./404 ауд
616:45-18:05ПІМ/Гладка М.А./310 аудРисунок/Дударець В.М./403 аудМікроекономіка/Бурова О.Б/305 аудТеорія журналістики/Гриненко С.С./404 ауд
718:15-19:35Мікроекономіка/Бурова О.Б/305 ауд
31.01.2020П`ятниця108:40-10:00Практична граматика/залік/Поліна Г.В./310 ауд
210:10-11:30ПІМ/Гладка М.А./310 ауд
311:40-13:00Вступ до млвознавства/залік/Данилюк/310 аудІнформатика/Василенко О.О/ 203 ауд
413:45-15:05Дизайн проектування/Ільницька Л.В./403 ауд
515:15-16:35
616:45-18:05
718:15-19:35
02.02.2020Неділя108:40-10:00
210:10-11:30Загальна психологія/Вятоха І.Ю./310 ауд.
311:40-13:00Загальна психологія/Вятоха І.Ю./310 ауд.Мікроекономіка/Бурова О.Б/305 ауд
413:45-15:05Загальна психологія/Вятоха І.Ю./310 ауд.Курсова робота/ Бурова О.Б./305 ауд
515:15-16:35
ДатаДеньЗаняттяЧасЗМТ-19ЗПО-19ЗПС-19ЗФВ-19ЗФК-19
27.01.2020Понеділок108:40-10:00
210:10-11:30
311:40-13:00Соціологія/Гриненко І.В./112 ауд
413:45-15:05Вища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 аудСоціологія/Гриненко І.В./112 аудВища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 ауд
515:15-16:35Філософія/залік/ Куриляк В.В/ актова залаФілософія/залік/ Куриляк В.В/ актова залаФілософія/залік/ Куриляк В.В/ актова залаФілософія/залік/ Куриляк В.В/ актова залаФілософія/залік/ Куриляк В.В/ актова зала
616:45-18:05Інформатика/залік/Василенко О.О/203Інформатика/залік/Бурлєєв О.Л./207 аудІнформатика/залік/Василенко О.О/203Інформатика/залік/Василенко О.О/203
718:15-19:35Макроекономіка/Макаренко І.П./406Макроекономіка/Макаренко І.П./406
28.01.2020Вівторок108:40-10:00
210:10-11:30
311:40-13:00Вступ до фаху/Божко/112 ауд
413:45-15:05Духовна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова зала
515:15-16:35Духовна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./актова зала
616:45-18:05Мікроекономіка/Бурова О.Б/305 аудІнформатика/залік/Василенко О.О./203 аудФізіологія людини/Лівак П.Є./304 аудМікроекономіка/Бурова О.Б/305 ауд
718:15-19:35Мікроекономіка/Бурова О.Б/305 аудІнформатика/залік/Василенко О.О./203 аудФізіологія людини/Лівак П.Є./304 аудМікроекономіка/Бурова О.Б/305 ауд
29.01.2020Середа108:40-10:00
210:10-11:30Історія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова зала
311:40-13:00Історія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова залаІсторія та культура України/Проданюк Ф.М./актова зала
413:45-15:05Екологія/Мичак Н.Г./305 аудЕкологія/Мичак Н.Г./305 ауд
515:15-16:35Божко/Вступ до фаху/112 ауд
616:45-18:05Інформатика/Василенко О.О/ 203 аудВікова психологія/Боличева /БібліотекаІнформатика/Василенко О.О/ 203 аудІнформатика/Василенко О.О/ 203 ауд
718:15-19:35Вікова психологія/Боличева /БібліотекаІсторія психології/консультація/Проданюк Ф.М./112 ауд
30.01.2020Четвер108:40-10:00
210:10-11:30
311:40-13:00Вища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 аудВступ до педагогіки/консультація/Шестакова/БібліотекаСоціологія/Гриненко І.В./404 аудФізіологія людини/Лівак П.Є./304 аудВища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 ауд
413:45-15:05Вища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 аудВступ до педагогіки/екзамен/Шестакова/БібліотекаБожко/Вступ до фаху/112 аудФізіологія людини/Лівак П.Є./304 аудВища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 ауд
515:15-16:35Вища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 аудАнатомія і фізіологія дітей/Лівак П.Є./БібліотекаБожко/Вступ до фаху/112 аудВища математика/залік/ Сугоняк В.П./305 ауд
616:45-18:05Мікроекономіка/Бурова О.Б/305 аудАнатомія і фізіологія дітей/Лівак П.Є./БібліотекаМікроекономіка/Бурова О.Б/305 ауд
718:15-19:35Мікроекономіка/Бурова О.Б/305 аудМікроекономіка/Бурова О.Б/305 ауд
31.01.2020П`ятниця108:40-10:00Вікова психологія/Боличева /БібліотекаІгрові види спорту/Бойко Ю.І./304 ауд
210:10-11:30Вікова психологія/Боличева /БібліотекаІгрові види спорту/Бойко Ю.І./304 ауд
311:40-13:00Інформатика/Василенко О.О/ 203 аудВікова психологія/Боличева /БібліотекаІнформатика/Василенко О.О/ 203 аудІнформатика/Василенко О.О/ 203 ауд
413:45-15:05Вікова психологія/Боличева /Бібліотека
515:15-16:35
616:45-18:05
718:15-19:35
02.02.2020Неділя108:40-10:00
210:10-11:30Вступ до педагогіки/Шестакова/БібліотекаЗагальна психологія/Вятоха І.Ю./310 ауд.
311:40-13:00Мікроекономіка/Бурова О.Б/305 аудВступ до педагогіки/Шестакова/БібліотекаПрактикум загальної психології/Боличева/112 аудЗагальна психологія/Вятоха І.Ю./310 ауд.Мікроекономіка/Бурова О.Б/305 ауд
413:45-15:05Курсова робота/ Бурова О.Б./305 аудВступ до педагогіки/Шестакова/БібліотекаПрактикум загальної психології/Боличева/112 аудЗагальна психологія/Вятоха І.Ю./310 ауд.Курсова робота/ Бурова О.Б./305 ауд
515:15-16:35Вступ до педагогіки/Шестакова/Бібліотека
ДатаДеньЗаняттяЧасЗГФ-18ЗДЗ-18ЗЕК-18ЗЖР-18ЗМТ-18
27.01.2020Понеділок108:40-10:00
210:10-11:30
311:40-13:00
413:45-15:05Основи наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова зала
515:15-16:35Основи наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова зала
616:45-18:05Практика іноземної мови/КрічфалушійЯ.М./ауд 311Економіка праці/Алькема В.Г/консультаціяауд 305Історія журналістики/консультація/Синчак Б.А./403 аудЕкономіка праці/Алькема В.Г/консультаціяауд 305
718:15-19:35Практика іноземної мови/КрічфалушійЯ.М./ауд 311Історія журналістики/консультація/Синчак Б.А./403 ауд
28.01.2020Вівторок108:40-10:00
210:10-11:30
311:40-13:00ПІМ/залік/Крічфалушій Я.М./ ауд311
413:45-15:05Духовна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова зала
515:15-16:35Духовна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова зала
616:45-18:05ПІМ/Крічфалушій Я.М./ ауд310
718:15-19:35ПІМ/Крічфалушій Я.М./ ауд310
29.01.2020Середа108:40-10:00
210:10-11:30Сучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова залаСучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова залаСучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова залаСучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова залаСучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова зала
311:40-13:00Практична граматика/залік/Поліна Г.В./311 аудРисунок/Козак /403 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./305 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./305 ауд
413:45-15:05ПІМ/Крічфалушій Я.М./ 311 аудРисунок/Козак /403 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./303 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./303 ауд
515:15-16:35ПІМ/Крічфалушій Я.М./ 311 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./305 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./305 ауд
616:45-18:05ПІМ/Крічфалушій Я.М./ 311 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./305 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./305 ауд
718:15-19:35
30.01.2020Четвер108:40-10:00
210:10-11:30Рисунок/Козак /403 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./303 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./303 ауд
311:40-13:00Економічна інформатика/Петренко Л.М./303 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./303 ауд
413:45-15:05ПІМ/Крічфалушій Я.М./ 311 ауд
515:15-16:35ПІМ/Крічфалушій Я.М./ 311 аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  ауд
616:45-18:05Історія зар.літератури/залык/Євдокімова Л.В. /311 аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  ауд
718:15-19:35
31.01.2020П`ятниця108:40-10:00ПІМ/Крічфалушій Я.М./ 311 аудСтатистика та економетрика/Джуряк Н./305 аудСтатистика та економетрика/Джуряк Н./305 ауд
210:10-11:30ПІМ/Крічфалушій Я.М./ 311 аудСтатистика та економетрика/Джуряк Н./305 аудСтатистика та економетрика/Джуряк Н./305 ауд
311:40-13:00ПІМ/Крічфалушій Я.М./ 311 аудОснови ергономіки/залік/Крижанков/403 аудСтатистика та економетрика/Джуряк Н./305 аудСтатистика та економетрика/Джуряк Н./305 ауд
413:45-15:05
515:15-16:35
616:45-18:05
718:15-19:35
02.02.2020Неділя108:40-10:00ПІМ/Крічфалушій Я.М/311 ауд
210:10-11:30Історія зар.літератури/Євдокімова Л.В. /311 ауд
311:40-13:00Лінгвокраїнознавство/Євдокімова Л.В./311 ауд
413:45-15:05ДІМ/залік/Євдокімова Л.В./311 ауд
515:15-16:35ДІМ/залік/Євдокімова Л.В./311 ауд
616:45-18:05
718:15-19:35
ДатаДеньЗаняттяЧасЗПО-18ЗПС-18ЗФВ-18ЗФР-18ЗФК-18
27.01.2020Понеділок108:40-10:00
210:10-11:30
311:40-13:00
413:45-15:05Основи наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова зала
515:15-16:35Основи наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова залаОснови наукових досліджень/Алькема В.Г./актова зала
616:45-18:05Загальна псих./іспит/Вятоха І.Ю./303 аудРекреаційні ігри/Франків Д.І./304 аудЕкономіка праці/Алькема В.Г/консультаціяауд 305
718:15-19:35Практика загальна псих./іспит/Вятоха І.Ю./303 аудРекреаційні ігри/Франків Д.І./304 ауд
28.01.2020Вівторок108:40-10:00
210:10-11:30Педагогіка/Мичак Н.Г.
311:40-13:00Загальна псих./Вятоха І.Ю./303 аудПедагогіка/Мичак Н.Г.
413:45-15:05Духовна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова зала
515:15-16:35Духовна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова залаДуховна дисципліна Християнське лідерство/Корчук В.І./ актова зала
616:45-18:05Практика загальна псих./Вятоха І.Ю./303 аудФізіологія людини/Лівак П.Є./304 аудІсторія стародавньої філософії/Нероба В.В.
718:15-19:35Загальна псих./Вятоха І.Ю./303 аудФізіологія людини/Лівак П.Є./304 аудІсторія стародавньої філософії/Нероба В.В.
29.01.2020Середа108:40-10:00
210:10-11:30Сучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова залаСучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова залаСучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова залаСучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова залаСучасні медіа та інформ. ресурси/Образцов О.В./актова зала
311:40-13:00Вікова та педагогічна психологія/Божко К.В./112 аудГімнастика та методика її викладання/Стешиц А./304 аудЕстетика/Ільницька Л.В.Економічна інформатика/Петренко Л.М./305 ауд
413:45-15:05Вікова та педагогічна психологія/Божко К.В./112 аудГімнастика та методика її викладання/Стешиц А./304 аудЕстетика/Ільницька Л.В.Економічна інформатика/Петренко Л.М./303 ауд
515:15-16:35Економічна інформатика/Петренко Л.М./305 ауд
616:45-18:05Історія психології/Проданюк Ф.М./консультація/303Рекреаційні ігри/Франків Д.І./304 аудЕкономічна інформатика/Петренко Л.М./305 ауд
718:15-19:35Рекреаційні ігри/Франків Д.І./304 ауд
30.01.2020Четвер108:40-10:00
210:10-11:30Теорія пізняння/Куриляк В.В.Економічна інформатика/Петренко Л.М./303 ауд
311:40-13:00Вікова та педагогічна психологія/Божко К.В./112 аудФізіологія людини/Лівак П.Є./304 аудЕтика/Ільницька Л.В.Економічна інформатика/Петренко Л.М./303 ауд
413:45-15:05Фізіологія людини/Лівак П.Є./304 аудЕтика/Ільницька Л.В.
515:15-16:35Англійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  ауд
616:45-18:05Англійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  аудАнглійська мова/Кулінська Л.В./205  ауд
718:15-19:35
31.01.2020П`ятниця108:40-10:00Ігрові види спорту/Бойко Ю.І./303 аудСтатистика та економетрика/Джуряк Н./305 ауд
210:10-11:30Ігрові види спорту/Бойко Ю.І./303 аудЕтика/Ільницька Л.В.Статистика та економетрика/Джуряк Н./305 ауд
311:40-13:00Естетика/Ільницька Л.В.Статистика та економетрика/Джуряк Н./305 ауд
413:45-15:05
515:15-16:35
616:45-18:05
718:15-19:35
02.02.2020Неділя108:40-10:00
210:10-11:30Культурологія/ Проданюк Ф.М.
311:40-13:00Культурологія/ Проданюк Ф.М.
413:45-15:05
515:15-16:35
616:45-18:05
718:15-19:35
Перейти до панелі інструментів