Що можна почитати в бібліотеці УГІ

Ти студент? Маєш багато вільного часу і не знаєш куди його подіти? Хочеш почати чимось займатися, проте в голову не приходять ідеї? Тоді у нас є для тебе пропозиція, як його витрачати з користю. Почни читати книги, навіть якщо ти цього ніколи не робив. Стоп, тут у тебе виникає питання: «а що читати, з чого почати?»

Для тебе ми підготували підбірку найпопулярніших книг кожної спеціальності. В цьому списку ти зможеш побачити, що читають твої одногрупники та однокурсники. Ми впевнені, що й тобі щось цікавеньке знайдеться.

Якщо ти досі думав, що студенти спеціальностей «Економічна кібернетика» та «Менеджмент» мало читають, тоді ми вимушені тебе розчарувати. Чи не найбільше книг в бібліотеці беруть саме вони. Ось що вони обирають:

• «Фінансові розрахунки», автор О.В. Зайцева. Книга підійде тим, хто хоче освоїти основи фінансових розрахунків;
  • «Фінанси», С.В. Ковальчук. Її можуть читати ті, хто хоче дізнатися про фінансову систему України та Європи;
  • «Основи підприємництва», автор Г.М. Захарчин. Ця книга про підприємницьку діяльність в Україні;
  • «Інвестування», І.Л. Сазонець. Вона підійде для тих, хто цікавиться інвестиційною діяльністю;
  • «Історія грошей і банківництва», видавництво «Атіка». Хочеш більше знати про гроші? Читай саме її;
  • «Вища школа. Менеджмент», Ф.І Хміль. Все про менеджмент.

Фізична культура – це не тільки вправи, футбол і волейбол. Щоб стати хорошим спеціалістом, наші студенти теж читають не мало літератури:

• «Біомеханіка осанки», В.А. Кошуба. Книга про здоров’я спини;
  • «Атлетична діяльність», В.І. Терещенко (книга написана завідувачем кафедри «Методика фізичного виховання та спорт»)
  • «Футбол», В.В. Соломонко;
  • «Оздоровче плавання», автор Л.М. Шульга;
  • «Рекреація», Т.Ю. Крушевич;
  • «Сучасні оздоровчі технології», автор В.І. Терещенко. Книга про фітнес, відпочинок, туризм.

Наші філологи – не просто знавці іноземних мов, а й поціновувачі класичної літератури. Найромантичніші книги і словники ти можеш знайти саме в їхньому списку.

• «English lexicology», видавництво «Publishers»;
  • «Themen neu». Підручник для початку вивчення німецької мови;
  • «Англійська мова», автор П.О. Бах. Для тих, хто цікавиться цією мовою;
  • «Німецька мова. Розмовні теми», О. Постнікова.
  • «История зарубежной литературы ХIX века». Тут ви дізнаєтеся все про  світову літературу цього часу.

Наші журналісти – це люди, які постійно в інформаційному русі, тому вони завжди озброєні книгою:

• «Журналістська освіта і наука», автор І.А. Михайлин. Все про журналістику: її складові і не тільки;
  • «Медіяетика», Кліффорд Г. Крістіанс. Чудова знахідка для тих, хто хоче навчитися комунікувати, спілкуватися за допомогою сучасних медіатехнологій;
  • «Радіовиробництво», автор Юрій Єлісовенко. Книга для тих, хто хоче знати, як працює радіо;
  • «Пиши сильно», укладач «Litosvita». Тут зібрані поради стосовного того, як почати писати пости, статті і т.п.;

Книги дизайнерів такі яскраві та барвисті, що просто не відірвати очей. Проте й за змістом не менш дивовижні:

• «Реальный путеводитель по суперграфике», автор Шон Адамс. Книга підійде тим, кого цікавить графіка;
  • «Основы рисования карандашом», Юрген Занд;
  • «Мир акварели», Джин Хэйнс. Все про те, як працювати аквареллю;
  • «Цветы в акварели», Энн Мортимер. Книга про те, як навчитися малювати за 30 хв;
  • «Основи дизайну», автор Ю.М. Білодід.

Книги, які читають  студенти психологи, не менш цікаві, ніж книги дизайнерів:

• «Історія психології ХХ ст.» – все про тогочасну психологію.
  • «Общая психология», автор А.Г. Макланов. Ця книга вам допоможе зрозуміти що таке психологія особистості;
  • «Кризове консультування», Д-р Норман Райт. Книга розповідає про те, як справлятися з психологічними травмами;
  • «Духовно-психологічні основи християнської психології», видавництво «Скриня». Все про психологію християнина і не тільки.

Наші студенти спеціальності «Початкова освіта» – це всебічно розвинуті люди, які  знають фактично про все. На жаль, в нашій бібліотеці поки що мало книг, що стосуються цієї спеціальності. Ми думаємо, що це ненадовго:

• Журнал «Слово вчителю». Тут ви можете прочитати про те, як спілкуватися з школярами, а також дивовижні історії з життя вчителів;

Ну і на останок – підбірка книг від студентів богословів та філософів. Якщо ви думали, що студенти – богослови читають лише Біблію, то це не так:

• Біблія;
  • Тора або п’ятикнижжя Мойсея (книга, яка знаходиться в нашій бібліотеці дуже цікава, вона написана не так, як зазвичай);
  • «Біблієзнавство»;
  • Біблійний довідник Галле. Короткий коментар до Біблії. Ця книга розповість про те, звідки у нас з’явилася Біблія.
  • «Філософія античних віків»;
  • «Філософія».