Студенти говорили про права людини

В студентському кафетерії 4 березня відбувся вечір, тема якого – «Балачки про права людини». А якщо конкретніше, то йшлося про торгівлю людьми в Україні і в світі. Спікером заходу був Владислав Зубков, випускник аргентинського університету Adventista del Plata, а сьогодні викладач в Українському гуманітарному інституті. Зустріч відвідали не тільки небайдужі студенти, а й працівники навчальго закладу, зокрема ректорка Людмила Штанько.

Говорили про торгівлю людьми, рабство у різних його проявах та про те, як туди не потрапити. За словами організаторки Руслани Матюхіної і тема, і спікер не були обрані випадково. Дівчина вважає, що це із найактуальніших проблем сьогодні, про яку мало говорять у суспільстві. Владислав справді розуміється в цьому питанні, адже він вивчав соціальну комунікацію. До того ж він подає інформацію зрозуміло, цікаво і по-сучасному.

Одна з присутніх студенток Вікторія Півень так коментує цей захід: «Було інформативно, моментами навіть страшно. Найстрашніше те, що статистика реальна і жахаюча, а ми про неї навіть не здогадуємось. Наприклад, уже в 2020 році в Україні в рабство за кордон потрапило 108 дівчат. Я про таке навіть не думала! Це мені говорить про те, що треба бути в рази обережнішою».

Це лише перша із серії зустрічей про права людини. Ще планується чотири вечори з іншими спікерами.

Софія Завірюха