Студенти можуть виграти 18 000 грн на оплату навчання

Цієї осені студентів Українського гуманітарного інституту запрошують до участі у Scholarship – конкурсі на грант на навчання, який проводить Finance.ua. Участь безкоштовна.

Переможець отримає грант на навчання у розмірі 18 000 гривень, а також можливість відвідати щорічну конференцію для спеціалістів з банківських технологій FinRetail 2019.

Роботи учасників оцінюватимуть головні редактори сайтів, які підвищують фінансову грамотність українців – Finance.ua та Minfin com ua, а також представники найбільшого банку країни “ПриватБанк”, МФО “Швидко Займ” та Всеукраїнської асоціації фінансових компаній.

Початок конкурсу – 2 вересня 2019 року. Кінець прийому робіт – 1 листопада 2019 року включно. Урочисте нагородження відбудеться у рамках FinRetail 2019.

Більше про правила участі, основні вимоги та виграш – читайте за посиланням – https://finance.ua/ua/scholarship.