Студенти відвідали притулок для тварин

10 листопада відбувся похід в притулок для тварин «Сіріус», що знаходиться в смт. Гостомель, неподалік від Бучі. Це благодійний проєкт, який Студентська рада організовує вже не вперше. Участь в ньому могли взяти всі небайдужі і в результаті таких виявилося 18 осіб.

«Коли я зайшла на територію притулку, спочатку ніби злякалась від тієї великої кількості собак, від їхнього гавкоту, деякі навіть були відв’язані. Я йшла і зазирала їм прямо в очі, мені передавався їх смуток. А ще як побачила маленьких собаченят і котенят, то взагалі очі наповнились слізьми. Я думаю, нам потрібно частіше туди приїжджати хоча б для того, щоб дарувати ласку і свою любов тваринам, адже вони так її потребують! Хочу туди ще!» – розповіла студентка 1 курсу Юлія Шевченко.

Сформована команда допомагала чим могла: студенти підмітали подвір’я, чистили клітки, мили вікна, годували тварин та найголовніше – дарували їм свою любов.

«Взяти участь в цьому проєкті погодилося аж 18 студентів! Я вважаю, що це люди з великої літери, які не полінувалися і витратили свій особистий час на добру справу. Я вдячна Богу, що у нашому інституті навчаються такі самовіддані і добрі люди», – поділилася міністерка соціальних проєктів Христина Пасечник.

Такий проєкт проходить вже не вперше, студенти щороку відвідують «Сіріус» і допомагають, чим можуть. Минулого року УГІ пожертвував для притулку деякий необхідний інвентар. Чим відрізнився минулорічний похід читайте тут.

Альона Степаненко