Студенти вже відсвяткували Новий рік

Кажуть, «Зробив діло – гуляй сміло», але студенти Українського гуманітарного і Адвентистського теологічного інститутів побували на новорічному карнавалі у розпал сесії. 17 грудня пройшов новорічний вечір «You are star», організований студентською радою.

Вечір проходив в актовій залі. Усе було гарно прикрашено, столи на 10 персон та декілька фотозон. Головними кольорами були чорний, білий та золотистий.

«Найперше, що я побачила – чудово прикрашена зала. Мені сподобалася атмосфера, меню та програма. Наш стіл брав участь майже в усіх іграх і мені це подобалося», – розповідає Вікторія Друзд.

Музика, декор, цікаві ведучі, музичне оформлення – все це робило цей вечір особливим і кожен присутній відчував себе справжньою зіркою. А слова пастора та мотивуюче відео від ведучого змусили кожного замислитися над своїм майбутнім і планами на наступний рік.

Наприкінці вечора кожен міг сказати пару слів у «вільний мікрофон», а потім присутні  запалювали бенгальські вогники, які були прикріплені до листівки. Таким чином вони додали ще більше святковості.

«Новорічний вечір – казковий вечір. На мою думку, з Божою допомогою все пройшло на високому рівні. Процес організації не завдав труднощів, з якими ми не змогли б впоратися, оскільки в мене була найкраща, працьовита команда. Найприємніше було слухати позитивні і негативні (яких було не багато) відгуки студентів. Сподобалась атмосфера і баланс, який був присутній на Новорічному вечері. Приємно було бачити, що студенти, адміністрація були щасливі і не голодні», – поділилася організаторка, міністерка культури Дар’я Стинавська.

Такий вечір вже став традицією в Українському гуманітарному інституті і відбувається щороку.

Мар’яна Сидорочкіна