Студенти побували на бізнес-форумі

В Києві відбувся бізнес-форум, який припав на 23 вересня, де обговорювалися економічно важливі питання.

Що представляв собою форум?

На форумі, організаторами якого є Національна бізнес-Коаліція, зібралися представники бізнес-спільноти з усієї України, експерти з українських аналітичних центрів, а також представники проектів технічної допомоги, донорських організацій, громадського суспільства та депутати Верховної Ради, які говорили про порядок денний нового парламенту: діалог громадського суспільства, бізнесу та влади.

Метою та завданням цієї зустрічі було: сформувати та презентувати політичним партіям ТОП-10 пріоритетів бізнесу, які необхідно втілити для покращення умов ведення бізнесу, детінізації та зростання економіки.

«Хоча я не є професіоналом у сфері підприємництва та бізнесу, але мені було цікаво послухати ідеї та концепції розвитку нашої держави стосовно цієї сфери. Велику роль також зіграв ведучий, який чітко ставив рамки для спікерів, доповнень і запитань і завдяки йому не було занадто затягнутих дебатів та «балагану». На конференції виступало багато поважних людей, тому ми почували себе частиною чогось значущого», – поділилася Ангеліна Должкова студента 3 курсу спеціальності «Менеджемент».

Альона Терещук