15-річчя театру УГІ
1

13.10.15 театр “РОСТОК” Українського гуманітарного інституту відсвяткував своє 15-річчя. Якщо поглянути на те, що Інститут взагалі існує 16 років, то цей юбілей – велика дата для кожного студента та особливо учасника. Глядачам на честь свята було посталено дві невеличкі, але яскраві п’єси – “Метелик” та “На прийомі у зубного лікаря”. Маски… Печаль та радість у почуттях людей… Такі змінні поняття, але вони завжди йдуть поруч. Як і життя – різнокольорове, але в ньому є темні та світлі тона, так і люди – вони радісні  і сумні, плачуть та сміються. Як маски театру…

Тонкою низкою почуттів був пронизаний виступ театру. Засновник, Ольга Володимирівна, вимовила щиру подяку усім акторам, хто на протязі цього часу приймав участь у виставах. В свою чергу кожен учасник зі сльозами на очах дякував за сім’ю, що Ольга Володимирівна зуміла створити, за плідну співпрацю, за чудові вистави і теплу любов.

Лунали слова поздоровлень, дарували квіти… І ми впевнені, що театр буде існувати, доки буде існувати Інститут, і ще багато усмішок побачать актори, ще багато теплих слів почують глядачі. Хай Бог і далі благословляє театр, де реалізовуються найкращі таланти молодих людей!

Історія створення студентського театру УГІ

Студентський театр УГІ був створений Стировою О.В. 2001 року.

У жовтні був поставлений перший спектакль «Блудний син» в сучасному варіанті.

Протягом 9 років існування театру були поставлені спектаклі російських українських та зарубіжних авторів, а також вистави на біблійну тематику.

Зокрема:

  1. Фонвізін «Недоросль»
  2. Чехов А.П. «Дочка Альбіона»
  3. Пушкін А.С. «Русалонька»
  4. На біблійну тематику «Естер»
  5. Мольєр «Скупий»
  6. Українки Л. «Иоганне – жінка Хусова»

На фестивалі: отримали нагороди в номінації за «Акторська майстерність» – 3 дипломи за виставу «Дочка Альбіона»і увійшли до п’ятірки кращих акторських ансамблів (з представлених 40) виставою «Йоганна – жінка Хусова».

 Учасники Всеукраїнського фестивалю творчості студентської молоді «Весняна хвиля».8

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

instagram viewer instagram story viewer private instagram viewer instagram story viewer instagram story viewer instagram viewer instagram story viewer instagram viewer private instagram viewer full program indir full oyun indir film indir evde pansuman
Skip to toolbar