Згідно із Правилами прийому до Українського гуманітарного інституту у 2017 році, затвердженими Міністерством освіти і науки України, певна категорія абітурієнтів, які вступають на 1-ий курс, замість сертифіката ЗНО мають право скласти вступні випробування безпосередньо у Інституті.

Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у Інституті в незалежному зовнішньому оцінюванні мають особи, у яких є захворювання, що зазначені у Переліку захворювань, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880, в зв’язку чим вступники не проходили зовнішнє незалежне оцінювання.

Програма вступних екзаменів, які проводить  Український гуманітарний інститут, відповідає Програмам зовнішнього незалежного оцінювання. Порядок проведення вступних екзаменів – тестування, яке оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів