У кінці жовтня відбудеться довгоочікуваний “Дебют першокурсника”

Кожного року в Українському гуманітарному Інституті організовується «Дебют першокурсника». Така подія відбувається лише один раз в житті, тому усі студенти дуже чекають на неї. Вже нові першачки зможуть проявити себе та свої таланти 20 жовтня. Також, завдяки цій події першокурсники зможуть подружитися з іншими студентами.

Дебют відбувається таким чином: усі першокурсники з усіх спеціальностей готують гумористичні, неординарні виступи та демонструють це присутнім у залі та суддям. Потім журі виставляють оцінки і визначають місце для кожної команди.

Елементи, які мають бути присутні у виступі:

1. Пісня;
  2. Відео;
  3. Сценка;
  4. Гумор;
  5. Представлення власної спеціальності.

Критерії оцінювання:

1. Наявність всіх зазначених вище елементів;
  2. Чистота гумору;
  3. Оригінальність виступу;
  4. Участь всієї команди;
  5. Представлення кожного учасника команди;
  6. Максимальна тривалість виступу – 15хв, мінімальна – 7хв.;
  7. Змістовність – глибина виступу;
  8. Рівень підготовки.

Що таке дебют для першокурсника?

«Для мене дебют – це можливість показати себе та свою групу. Це новий досвід, емоції. Я впевнена, що він дає можливість більше познайомитись один з одним та здружитись», – вважає студентка 1 курсу спеціальності “Журналістика” Наталя Красновид.

«Взагалі про дебют в УГІ я чула давно тому, що в мене навчалося тут багато друзів, вони із захватом розповідали про довгоочікуване свято для усіх студентів. На дебюті багато цікавих виступів, потім нагородження і кожен хоче проявити свою креативність. Наприклад, показати акторську майстерність, спів, гарну гру на музичних інструментах, тому на цю  подію чекають усі, навіть більше ніж поїздки додому», – ділиться студентка 1 курсу спеціальності “Журналістика” Надія Ярова.

Анастасія Дяченко