Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

УГІ — організатор досліджень з ефективного менеджменту

Український гуманітарний інститут — вищий навчальний заклад, який своєю діяльністю практично поєднує високий рівень освіти, актуальних наукових інноваційних досліджень, духовно-культурного розвитку з ґрунтовним рівнем підготовки майбутніх кваліфікованих фахівців. Наскільки престижно здобу­вати тут освіту, свідчать і немало інших фактів. Щоб у повній мірі усвідомити це, треба побувати хоча б на одному з масових заходів, які регулярно проводяться в УГІ.

Такою досить переконли­вою подією став Круглий стіл на тему «Роль духовності в ефективності менеджменту і формах самоуправління» у рамках щорічного Дня менеджера. Навіть просторою, по-сучас­ному облаштованою аудиторі­єю і масовістю учасників кон­ференції було підкреслено престижність і вагомість даного підходу у керівництва і працівників Українського гуманітарного інституту.

Учасниками спільних пошуків і дискусії стали проректор з питань розвитку   Л.В.Георгінова, викладачі кафедри менеджменту на чолі з завідувачем кафедри В.В.Зінченком, колеги з інших кафедр, зокрема, доцент кафедри маркетингу ЗЕД  Н.Г.Копитець, випускники-управлінці, студенти-менеджери.

Президент навчального комплексу Володимир Ткачук, відкривши круглий стіл, представив тематичний напрям обговорення та благословив на успіхи у висвітленні теоретико-практичних знань майбутніх управлінців, на­уковців, які працюватимуть на благо України, її розбудову.

Координатор круглого столу, завідувач кафедри менеджменту професор Віктор Зінченко, зо­крема, повідомив, що сьогоднішні напрацювання слугуватимуть набуттю досвіду, ство­ренню управлінських наукових конце­пцій та моделей, пошуку шляхів поєднання в непростих умовах сьогодення духовного розвитку і ефективного менеджменту, які служити­муть нашій державі, народові та особистому кваліфікаційному досвіду майбутніх фахівців.

Відбулося обговорення за численними тематични­ми напрямами, зокрема – «Навіщо досліджувати і вивчати менеджмент?»; «Яку користь (кому і в яких сферах) можуть принести менеджери?», «Яке місце духовності в досягненні якості майбутнього фаху і як сприяє духовний розвиток ефективності менеджменту і чи повинна бути у нього межа?»; «Духовна культура може допомогти зростанню самоменеджменту?»; «Яким має бути співвідношення між рівнями управління і самоуправління на рівні суспільства, держави, в установі і підприємстві, навчальному закладі».

У серйозній розмові щодо вирішення глобальних і життєво важливих проблем взяли участь значна кількість учасників різного віку і досвіду. Організатори круглого столу намагалися охопити якнайширше коло проблем і почути ділові, конкретні думки щодо їх подолання. З вуст доповідачів прозвучали не лише власні наукові підходи, а й відповідальна громадянська пози­ція, зацікавленість та вболіван­ня за долю свого народу, регіону й України в цілому.
Жваву дискусію викликало обговорення тематичного напряму «Що може запропонувати ефективний менеджер, якщо духовні погляди та інтереси людини відмінні від державної ідеології, економічної і соціальної політики?». Учасники висловили своє бачення пер­спектив розвитку нашої дер­жави в різних сферах діяль­ності: політичній, економічній, соціальній, духовно-релігійній, сільському господарстві, промисловості, у сфері послуг.

Порушувалися також акту­альні питання міжнародних відносин, національної безпеки, методів суспільно-державного управління, йшлося про ринок у пе­рспективах стабілізації еконо­міки України, про роль відповідальної влади усіх рівнів, принципи духовних норм і використання його в ефективній роботі в різних галузях, реформу­вання податкової системи, модернізацію розвинутої еконо­міки, молодіжні, освітянські і соціальні пробле­ми з визначенням моделей їхнього вирішення.

Доповідачі відповідали на питання, відбувалися дискусії. Помітне зацікавлення викли­кало обговорення порівняльного розвитку ефективних форм управління і самоуправління в різних країнах та перспективах їх використання в нашій державі як на індивідуальному, так і загальносуспільному рівнях.

Випускники зі спеціальності менеджмент поділилися своїм успішним досвідом кар’єрного розвитку, про шляхи і методи поєднання неперервного духовного саморозвитку з досягненнями у професії. У викладацького складу УГІ серйозний підхід до під­готовки майбутніх спеціалістів і відповідальних громадян. Із перших кроків студентів спрямовують на на­укову роботу, щоб уміли не просто сприймати знання, а й були творцями знань, мали свою думку, шукали істину, бачили проблему і пропонува­ли шляхи її вирішення. З цією метою на конференцію були запрошені всі першокурсники.

Остаточним висновком учасників круглого столу стало розуміння того, що бездуховність, антиінтелектуалізм і безкультур’я в менеджменті будь-якого рівня (як підприємницького, так і державного) сприяють лише тимчасовому «успіхові», який є лише імітацією стабільності, зростання і, навпаки, сприяє лише краху будь-яких починань і звершень. Лише постійне формування духовного розвитку і знань в собі, сферах своєї повсякденної та фахової діяльності забезпечує як ефективний менеджмент, так і економічне, суспільне зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *