Алькема Віктор Григорович

Викладач
д.е.н, професор кафедри менеджменту ЗЕД, Вчений секретар інституту

Опис курсу:
Маркетинг - це повний курс маркетингу, від базового розуміння процесу маркетингу в бізнесі, до практичних інструментів і заходів, з якими стикається менеджер з маркетингу в своїй роботі.

В ході курсу кожен з учасників буде працювати над своїм персональним проектом, що дозволить на практиці пройти всі етапи процесу маркетингу - від планування стратегії до оцінки результатів маркетингової кампанії, а також отримати поради та консультації від досвідчених експертів-маркетологів.

Системний курс Маркетинг - це програма, що включає в себе теорію і практику маркетингу, яка дозволяє сформувати комплексне розуміння місця, ролі, завдань та інструментів маркетингу в сучасному бізнесі.
Метою курсу є вивчення аспектів маркетингового аналізу, побудови маркетингової стратегії, вибору методів просування, а також побудови, управління рекламною кампанією і оцінки ефективності маркетингової діяльності.
Таким чином, Ви отримуєте:
Теоретичні знання, які дозволять Вам впевнено орієнтуватися в основних напрямках маркетингу
Практичний досвід з планування стратегічного і тактичного маркетингу
Розуміння місця і ролі сучасних ІТ-інструментів
Практичні поради від експертів-тренерів, що допоможе Вам бути ефективним менеджером з маркетингу
Знання сучасних маркетингових тенденцій, нових інструментів маркетингу і очікувань бізнесу від маркетингу
instagram viewer instagram story viewer private instagram viewer instagram story viewer instagram story viewer instagram viewer instagram story viewer instagram viewer private instagram viewer full program indir full oyun indir film indir evde pansuman
Перейти до панелі інструментів