Вивчаючи дисципліну “Біблійна археологія”, студенти побували у музеї

4 грудня багаж знань тих, хто обрав предмет “Біблійна археологія” поповнився новими знаннями про адвентистську церкву, її витоки, засновників та історію зросту. Багато експонатів, які при створенні музею люди за власним бажанням віддавали, вразили студентів.

До деяких із них можна було навіть доторкнутися і частково опинитися в тому історичному часі. Екскурсовод розповідав багато реальних історій з життів людей, які передавалися з покоління в покоління.

“Ми слухали, як страджали наші брати і сестри по вірі і почали ще більше цінувати життя та свободу віросповідання”, – поділилася враженнями Олена Скрипкарь.

Важливо знати історію людей, церкви, створення чогось, а коли ще й показують експонати, то зрозуміти це стає набагато простіше і цікавіше.

Марія Вареня