Як студенти УГІ впливали на «Цілі Сталого Розвитку для дітей України»

Ректор УГІ Штанько Людмила, а також студенти економічного факультету Скрипкар Владислав та Верещак Дарій та представники освітніх та наукових установ взяли участь в п’ятому розширеному засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань координації процесів імплементації та забезпечення моніторингу Цілей Сталого Розвитку, що відбулось 27 серпня 2019 року в приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України.

Головував на засіданні перший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів Степан, були присутні представники зарубіжних організацій Лубрані Оснат та Сільвандер Лотта.

З презентацією Моніторингового звіту щодо прогресу України на шляху досягнення ЦСР 8 «Гідна праця та економічне зростання в Україні» Тітарчук Михайло, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Моніторинг показників досягнення ЦСР в Україні представив голова Державної служби статистики України Вернер Ігор.

Черенько Людмила, представник Інституту демографії та соціальних досліджень ім.М.В.Птухи НАН України виступила з тематичню доповіддю «Цілі Сталого Розвитку для дітей України». Саме на потребах дітей та молоді було зроблено ацент в засіданні, для чого була запрошена до участі студентська молодь.

Необхідно зазначити, що Український гуманітарний інститут і Міністерство економічного розвитку і торгівлі співпрацюють не один рік завдяки Школі макроекономічного аналізу і прогрнозування Макаренка Ігора, що здійснює свою роботу та підготовку фахівців на базі УГІ.