Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

Як змусити себе навчатися після канікул

Почати навчатися після канікул часом дуже важко. Але існують деякі лайфхаки, як змусити себе перестати відпочивати і почати робити щось корисне.

  1. Придумай собі відпустку.

Я серйозно. Кожній людині потрібно перезавантажуватися і пару тижнів на два семестри – дуже мало. Отож, виділи собі один день або вихідні через місяць чи два після канікул. Сплануй, чим ти хочеш зайнятися і що зробити. Але постав собі одну умову: до цього дня ти повинен сумлінно вчитися! Якщо ти пропускаєш пару чи вчасно не здаєш проєкт, щось із твого списку справ відміняється. Мотивуй себе!

  1. Запиши свої справи на аркуші.

Ти можеш написати список тих справ, який повинен зробити за тиждень чи за місяць. А коли виконаєш усе, то можеш зробити собі міні-свято, купити смачненького і відзнач свій успіх. Головне, не перехвали себе, а то мотивація зникне.

  1. Зроби собі виклик.

Візьми себе на слабо. Якщо важко тримати слово собі, то нехай тобі зробить виклик друг. А щоб  був більший азарт – зроби ставки. І тоді у тебе буде шалена мотивація щось робити. І згодом ти звикнеш постійно щось робити.

  1. Мисли позитивно.

Так, у тебе може не вийти щось з першого разу, викладач може сказати, що це не правильно зроблено чи ти погано написав тест. Уяви, як тобі буде приємно, коли тебе похвалять і ти отримаєш найбільший бал. Подобається така картина? Тоді мерщій до роботи. У твоїй голові точно є декілька гігабайт пам’яті і безліч крутих ідей.

Мар’яна Сидорочкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *