Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

Як подати документи в УГІ, не приїжджаючи

Настав той прекрасний час, коли ти вступаєш у ЗВО перший раз, а може, і не перший. (Хто тебе знає). Але зараз не про це, а про дещо інше.

МОН внесло зміни до вступної кампанії 2020. Змін багато, але я хотів би зупинитися на тому, що вступники можуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис (електронний підпис), а самі документи донести після початку навчання в приймальну комісію.

Далі буде порядок дій від отримання КЕП до відправки файлів з накладеним електронним підписом в приймальну комісію Українського гуманітарного інституту, уважно слідкуй!

Перед тим, як відсканувати свої документи, тобі треба отримати електронний підпис. Сервісів з отримання електронного підпису досить багато, я користуюся електронним підписом від ПриватБанку. За цим посилання можна отримати КЕП https://acsk.privatbank.ua/key або скористатися системою Приват24 (мобільна версія Приват24 не має такої функції). Якщо ти є клієнтом Приватбанку, тоді можеш отримати КЕП через систему Приват24, порядок дії такий:

  1. Зайди у меню «Усі послуги»/«Бізнес»/«Завантажити сертифікат».
    ⬇️
  2. Заповни заявку на отримання сертифіката.

Зверни увагу, що поле «E-mail» обов’язкове для заповнення, а також на написання прізвища, імені та по-батькові – вони мають співпадати з паспортними даними. Не забудь перевірити точність написання електронної пошти з дотриманням великих літер.

Після перевірки даних натисни одну з кнопок: «Дані вірні» або «Дані невірні».
⬇️

  1. Обери папку на комп’ютері, куди буде завантажений твій ключ.
    ⬇️
  2. Створи пароль для свого КЕП.

Мінімальна довжина паролю – 8 символів, він може включати у себе букви латинського алфавіту та цифри.
⬇️

  1. На наступній сторінці введи пароль, що надійшов у SMS або мобільному додатку Privat24. Встанови галочку навпроти пункту «Я ознайомлений та згоден з Умовами та правилами надання банківських послуг і підтверджую коректність даних відправлених мною» та натисни «Далі».
    ⬇️
  2. Заявка на отримання сертифіката сформується автоматично. З’явиться вікно з відповідним повідомленням та інформацією щодо сертифіката.

До речі, електронний підпис від Приватбанку дійсний один рік, після закінчення строку дії, підпис за схемою зверху можна відновити.

З тим як зробити як зробити собі електронний цифровий підпис, вітаю, ми розібралися.

Якщо в тебе був КЕП до цього, попередні пів сторінки тексту можна було не читати ☺️

Тепер я розкажу тобі, як здійснити твою давню мрію та вступити до Українського гуманітарного інституту (або в будь-який інший ВНЗ, але в УГІ краще ☺️).

Отже, тобі потрібно зробити сканкопії документів, які необхідні для вступу. Які саме документи, можеш подивитися в нашій базі знань. Буду вважати, що в тебе є сканкопії на комп’ютері, тому переходимо до найцікавішого.

Як же підписувати документи?

Все просто, переходимо за цим посиланням https://czo.gov.ua/sign

Тип носія залишаємо «Файловий носій».

У пункті «Кваліфікований надавач» обираємо АСЦК  АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

У пункті «Особистий ключ» переходимо в папку де був збережений файл, який був завантажений після отримання КЕП від Приватбанку.

Після цього вводимо пароль від КЕП.

Та натискаємо на «Зчитати». Потім обриємо папку де знаходяться сканкопії документів, для цього натискаємо на «Обрати».

Обираємо файл.

Та натискаємо «Підписати».

У кінці отримуємо:

Натискаємо «Зберегти». Файл завантажується на комп’ютер. Так потрібно буде робити по кожному файлу окремо, за один раз можна підписати один документ.

Коли ти підпишеш всі свої документи, відправляй їх на електронну пошту приймальної комісії УГІ  vstup@ugi.edu.ua (або в будь-який інший ЗВО, але в УГІ краще ☺️).

На цьому все!

Ось так просто, не виходячи з дому, можна відправляти документи в приймальну комісію УГІ.

P.S. Якщо хочеш бути класним абітурієнтом, якого ми полюбимо😍, перед тим як відправляти документи, підпиши кожен за таким принципом: прізвище, ім’я та який саме документ в цьому файлі.

Євгеній Кащенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *