Жителям Бучі безкоштовно роздавали маски та молилися за них

8 листопада студенти Українського гуманітарного інституту вийшли в місто Буча і провели проєкт «Маска в місті». У чотирьох різних місцях стояли люди із плакатами, а також недалеко стояли парти, біля яких видавали маски, дезінфікували руки антисептиком, детальніше розповідали про цей проєкт та пропонували людям написати молитовні прохання.

«На мою думку, нашою метою було молитись за потреби людей, які вони записували на листках і залишали у спеціальному місці, а також розказати трохи про Бога, про те, що навіть у цей важкий для кожного час Він про нас не забув, а з радістю допомагає, коли ми Йому це дозволяємо», – розповідає учасник проєкту Володимир Сало.

Людям сподобалася ця ідея і вони активно брали участь. Перехожі підходили та цікавилися, що відбувається, а також із задоволенням записували свої молитовні потреби про які студенти тепер моляться.

Мар’яна Сидорочкіна