Приймальна комісія +38 (073) 432 54 33 vstup@ugi.edu.ua

А у студентів свято …

17 листопада студентство України святкувало своє «професійне» свято – День студента. Однак, студенти нашого навчального закладу вирішили, що дата святкування для них не є принциповою і тому, всі святкові дійства були перенесені на інший день. В середу, 20 листопада, з самого ранку почали з’являтися cюрпризи. Перед головними корпусами студенського містечка можна було побачити надписи: «З Днем студента!», а хол перед актовою залою був прикрашений повітряними кульками. На стінах висіли фотографії студентів. Згодом, всі дізналися, що це викладачі вирішили привітати своїх вихованців подібним чином.

Але, це був лише початок. Всіх, хто поспішав на першу пару, при вході до навчальних корпусів зустрічали дівчата з тацями, повними смачних цукерок. Як кажуть мудрі люди: «Дрібничка, а приємно». Для багатьох ці маленькі смаколики забезпечили гарний настрій на цілий день.

Однак, наймаштабніше дійство розгорнулося в актовій залі, під час традиційної ранкової години спілкування (РГС). Програма зустрічі була підготовлена викладачами та співробітниками Інституту. Виявилося, що наші викладачі талановиті не лише у викладанні своїх предметів, але й у багатьох інших сферах. Одним із доказів цього стала пара ведучих свята – Бессонов Вадим та Євдокимова Лариса. Їх дотепні репліки викликали шквал емоцій у залі, аудиторія раз за разом вибухала аплодисментами. Веселі конкурси допомогли дізнатися дещо нове про самих студентів. Як виявилося, що студенти не тільки добре засвоюють свої профільні предмети, але й чудово розбираються у шоколаді. От, наприклад, Ви знаєте на скільки частинок поділена шоколадка «Milka»? А Аня Міненко, студентка другого курсу, знає. Конкурс, який підготувала Ольга Гороховська показав, що в УГІ є також багато талановитих акторів. Виявляється, що студенти – просто майстри пантоміми. Так що, сподіваємося, що наша театральна студія незабаром поповнить свій склад.

Приємною несподіванкою стала церемонія нагородження груп у різних номінаціях. Хто б міг подумати, що студенти нашого Інституту  настільки неординарні та особливі. Ось деякі номінації, які були присвоєні групам: Журналісти – “Інформаційні акули”, “Скандали, інтриги, розслідування”.  Філологи – “Штурмовики Альбіону”, “Зрозумій мене, якщо зможеш”, “Репетиторство. Шпигунство. Дорого”.

І звичайно, яке ж свято обійдеться без веселої пісні? Хор викладачів прекрасно завершив дійство, а в залі панувала піднесена атмосфера.

Своїми враженнями про свято поділилися студенти, очевидці даної події.

Ярош

«Дуже сподобалось. Не очікував від викладачів такого привітання. Це було дуже весело, душевно, повчально…Викладачі нашого ВУЗу – найкращі» – Іван Ярош.

Кудря

«Викладачі до нас поставилися як до рідних. Так було приємно відчувати піклування з їхнього боку. Цукерки, фотографії і програма – все було просто чудово. Дякую за прекрасне свято» – Сніжана Кудря.

І це ще не кінець свята. Увечері студентів очікував сюрприз – смачний додаток до усіх яскравих вражень, фінальний аккорд у святі. Всіх, хто завітав у їдальню на вечерю, пригостили смачними ВАРЕНИКАМИ. Бажаючих спробувати витвори кулінарного мистецтва було чимало, проте вистачило на всіх. Ситі й веселі розходились студенти по кімнатах. А що ще для щастя потрібно?

Фото Петра Ілька, Вікторії Дех, Любові Михальчук