МІСІЯ

Надати всім бажаючим доступну і якісну вищу освіту, що сприяє формуванню цілісної особистості на основі християнських цінностей і відповідальності перед Богом і суспільством.

БАЧЕННЯ

УГІ – це місце, де студенти, в процесі навчання, можуть отримати професійну компетентність, щоб з вірою вплинути на своє майбутнє.

ЦІННОСТІ

Духовна мета:

Розкрити перед студентами переваги християнського бачення світу. Сприяти тому, щоб їх життя набуло справжнього сенсу у духовному єднанні з Богом.

Інтелектуальний розвиток:

Допомогти студентам зорієнтуватися і самовизначитися у великій різноманітності  духовних і матеріальних цінностей, накопичених світовою культурою протягом століть.

Академічні програми спрямовані на розширення і поглиблення кругозору студентів.  Особливий акцент робиться на безпосереднього зв’язку між інтелектуальним розвитком та практичним благочестям.

Професійність:

Підготувати всебічно освічених фахівців різних сфер діяльності та практичного служіння в Церкві та суспільстві і сприяти їх становленню як гідних громадян своєї країни.

Соціальна відповідальність:

Всіляко сприяти тому, щоб студенти могли досягти соціальної зрілості як гаранта творчого начала в їхньому житті, в сім’ї та суспільстві. Інститут проводить семінари і заходи, спрямовані на розвиток гармонійних міжособистісних відносин, і виховує відповідальний, зрілий підхід до питань взаємин особистості і сучасного суспільства.

Здоровий спосіб життя:

Надати можливість студентам набути знання та навички здорового способу життя. Академічний розпорядок і правила співжиття категорично забороняють куріння, вживання алкоголю і наркотичних засобів. В їдальні і кафетерії комплексу пропонується поживна і здорова їжа. Особлива увага приділяється регулярній фізичній праці і заходам, що сприяють зміцненню здоров’я.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.