День відкритих.. сердець в УГІ

День відкритих дверей відбувся в Українському гуманітарному інституті.  27 березня на територію студентського містечка, що розташувалося у лісовій частині міста Буча, завітали майбутні абітурієнти, щоб з перших вуст дізнатися про переваги отримання освіти у цьому вищому навчальному закладі та на власні очі побачити всю інфраструктуру, що забезпечує освітній процес.

Від адміністрації вишу гостей привітав   проректор з навчально-педагогічної роботи Ф. К. Понятовський. Він презентував Український гуманітарний інститут як вищий навчальний заклад, що має подвійну акредитацію – державну і міжнародну, а також  акцентував увагу присутніх на особливостях навчально-виховного процесу. Тут впроваджують сучасні освітні технології, відкривають нові спеціальності й напрямки підготовки, прагнуть не лише дати фахові знання, а й виховати соціально-відповідальну особистість для суспільства, дбають про гармонійний розвиток кожної молодої людини.

Представники кафедр інституту ознайомили зі спеціальностями та напрямками підготовки, за якими можна отримати освіту в УГІ. Майбутні абітурієнти та їхні батьки задавали питання безпосередньо керівникам тих напрямків підготовки, що їх цікавлять, та адміністрації й отримували відверті, щирі відповіді. А члени студентської ради інституту розповіли про цікаве і насичене різноманітними корисними справами позанавчальне життя студентів, а також провели екскурсію студентським містечком.

Під час Дня відкритих дверей відбулося нагородження призерів 2-го Конкурсу юних журналістів, а також були проведені предметні олімпіади – з математики, біології, української та англійської мов. За умовами олімпіади, ті абітурієнти, які успішно справляться із тестовими завданнями і наберуть відповідну кількість балів, отримають знижки на навчання в УГІ.

Учасники Дня відкритих дверей відвідали виставку творчих робіт студентів та мали можливість скуштувати страви студентської їдальні. А завершився день підведенням підсумків та нагородженням призерів предметних олімпіад. Після цього абітурієнти та їхні батьки могли прогулятися біля озера, погойдатися на романтичних гойдалках над водою, подихати напоєним сосновою хвоєю повітрям і просто помилуватися природою та затишком студентського містечка.

День відкритих дверей в Українському гуманітарному інституті  дехто називає днем відкритих сердець. І це дійсно так. Адже доброзичлива атмосфера, з якою тут зустрічають і приймають кожного, відвертість і щирість, з якою діляться інформацією, прагнення допомогти й підтримати, любов, яку вкладають у кожного студента, – підтвердження цьому. Та й девіз вишу говорить сам за себе: «Освіта з серцем». А як інакше?..

Світлана Петренко