День відкритих дверей в Українському гуманітарному інституті

Представник Українського гуманітарного інституту – викладач кафедри фінансів Любов Патраш розповіла, про абітурієнтів, які виявили бажання відвідати захід під назвою «День відкритих дверей», про мету та ціль проведення заходу. А профорієнтаційний тест допоміг зрозуміти майбутнім студентам свою схильність до спеціальностей запропонованих інститутом.

Сьогодні на території студентського містечка відбувся захід присвячений ознайомленню абітурієнтів з навчальним закладом! Хто окрім Вас представляв інститут?

Хотілося б відмітити активну участь представників семи кафедр Інституту які мали можливість розкрити сутність напрямів підготовки через різноманітні завдання та ділові ігри. Так, наприклад, кафедра менеджменту зовнішньо-економічної діяльності, поставила перед абітурієнтами завдання про реконструкцію студентського кафе на території кампусу. Учасники відчули себе справжніми менеджерами, адже вони разом з дійсними членами адміністративної ради інституту розглядали цей проект та надавали власні рекомендації, побажання та пропозиції. Також до проведення заходу долучився і рекламній відділ та студентська рада.

В чому полягає зміст проведення такого заходу?

Зміст даного заходу полягає, не тільки у знайомстві зі студентським містечком, адміністрацією та викладачами, а й з представленням кожної спеціальності на зрозумілій абітурієнтам мові, складанні профорієнтаційного тесту, отриманні порад практичного психолога щодо підготовки та здачі ЗНО.

Яка кількість абітурієнтів відвідала «День відкритих дверей»?

Абітурієнтів було близько п’ятнадцяти, але деякі з них були з батьками.

Абітурієнти з яких регіонів були присутні на цьому заході?

Ми очікували абітурієнтів з Київщини, але були приємно здивовані тим, що були й учасники з Кіровоградщини, Дніпропетровщини та Буковини.

Чим абітурієнти були найбільш зацікавленими?

Найбільший інтерес у майбутніх студентів та їх батьків викликали умови вступу до вищого навчального закладу та умови проживання в гуртожитках.

Що найбільше вразило майбутніх студентів в екскурсії студентським містечком?

Безумовно, всі хто потрапляє на територію кампусу відчувають особливу сімейну атмосферу. Також без уваги не залишаються багатофункціональний комплекс, який побудований за європейськими стандартами та студія телеканалу «Надія», яка є базою практики для студентів-журналістів.

Якщо хтось не мав можливості потрапити на захід, де можна знайти детальну інформацію для вступу?

Перш за все, хочу відмітити, що докладна інформація знаходиться на сайті інституту, в соціальних мережах, в друкованій продукції, також можна зателефонувати до представника приймальної комісії навчального закладу.

Що б Ви побажали майбутнім студентам, які відвідали УГІ?

Хочу побажати відповідальності та впевненості у власному виборі, адже вибір професії – рішучий шаг в житті кожної молодої людини! Не лінуйтесь! Інвестуйте в себе зараз для того, щоб отримати не тільки дохід в майбутньому, але й задоволення від улюбленої роботи. Зробіть крок на зустріч освіті, побудованій на християнських принципах!

Юрій Патраш