Мовний табір “Джерело лінгво-талантів”. День 2, 3

Перші три дні у  таборі Лінгво-талантів були насичені та цікаві. Кожен ранок починається  з ранкової зарядки на стадіоні студентського містечка та ранкових роздумів  на духовні теми, доступні для дитячого розуміння.

Після смачного сніданку діти йдуть на уроки англійської мови, де викладачі в ігровій  та доступній  формі   вчать їх англійській мові. Діти багато співають англійською, мають можливість розмовляти з викладачами та між собою англійською, пишуть листи англійською.

Прогулянка з екскурсією прекрасним Бучанським міським парком також була англійською. Кожен учасник отримав  завдання описати  англійською мовою  одну із скульптур парку за власним  уподобанням. Відпочивали, милувалися прекрасною природою, ласували солодощі, відчували себе справжньою командою на дитячій гірці- кораблі. А також зробили «розвідку» в екстрім-парк під назвою «Шалена білка», щоб підготуватися психологічно до подолання екстрім-трас відповідно до свого віку, фізичної підготовки та бажання випробувати свої сили.

І пахуче мило навчилися варити, і робити картини за допомоги пластиліну, і позмагалися в підтягуванні на перекладині, і в шахи та шашки пограли, і в армреслінгу себе випробували, і … (ще багато чого для себе нового відкрили). Наприклад,  Олександр М. з молодшої групи після відвідування гуртка «Мило своїми руками» привіз додому шматок власноруч зробленого мила та із захопленням розповідав  батькам, що це  так просто і дивовижно! А Гліб Б. поділився враженнями  зі своїм другом і наступного ранку прийшов у табір вже не сам,  а з ним – своїм кращим другом.

Якщо дітям подобається,  то і команда наставників має натхнення служити їм талантами, які  їм  подарував Бог, і батьки впевнені у тому, що їхні діти перебувають у середовищі любові та поваги!