Школярі Вінницької школи завітали до Українського гуманітарного інституту

14 вересня студенти та адміністрація Українського гуманітарного інституту зустрічали школярів з Вінниці. До ВНЗ приїхали учні 8-11 класів християнської школи «Джерело мудрості».

Діти цікавились навчанням в Українському гуманітарному інституті, тому ініціаторами поїздки були саме вони. Студенти та адміністрація інституту підготували для гостей концертну програму. Ректор вищого навчального закладу Людмила Штанько розповіла школярам про переваги навчання в Українському гуманітарному інституті, а президент студентської ради Павло Бутурлім – про дружню атмосферу та активне життя студентів.

Після пісень, презентацій та обговорення, діти взяли участь у грі «Ристалище». У цьому квесті студенти поєднали і рухливі, цікаві конкурси, і екскурсію по території інституту.

«У Бучі дуже сподобалось, прекрасне місце для навчального закладу, свіже повітря, приємна атмосфера, ніби маленька країна в середині міста. Сподобалась швидка, цікаво оформлена екскурсія по всій території інституту. Сподіваюсь ще не один раз відвідати це чудове місце», ? поділився врраженнями один із школярів Михайло Вільчинський.

«Я ще з 7 класу хочу навчатися в Українському гуманітарному інституті на журналіста. Тут особливо сподобалась природа та гойдалки біля озера», ? відзначила учениця школи «Джерело мудрості» Ілона Коваль.

Ілона Ношина