Студентське радіо «PostScriptum» святкує першу річницю

4 лютого минає рік з дня першого ефіру студентського радіо Українського гуманітарного інституту «PostScriptum», слоганом якого є фраза “PostScriptum: нам є що додати!”

Протягом навчального року команда радіо запустила п’ять рубрик: «Нешуточный разговор» (основна рубрика — розмови на серйозні теми, з досвідченими гостями), «Суета сует» (новини), «На минутку» (найкоротша рубрика, знайомство з людьми), «Пробудильник» (випуск щопонеділка вранці — мотиваційні історії), «“В&В”: найкраще та найгарніше з новинок християнської музики».

«Ми підготували 18 випусків, 4 з яких пролунали у прямому ефірі. Здається, пройшов лише рік, але у нас уже відбувалось багато змін щодо місця запису та членів команди. І хоча сьогодні ми ще не маємо власного приміщення і не можемо мовити в прямому ефірі, я щаслива, що є люди, на ентузіазмі яких тримається цей проект. Сьогодні в нашій команді 10 осіб, і “Нам є що додати!”», — говорить засновник і директор радіо Дар’я Шуть.

«Для того, щоб цей день справді був святковим, ми підготували особливе відео, яке виставимо на сторінці радіо Вконтакті», — говорить ведучий Андрій Чорней.

У відеозверненні команда обіцяє оголосити умови конкурсу серед радіослухачів.

Анна Міненко

Програми радіо «PostScriptum» можна прослухати тут