Студентський театр УГІ презентував чергову прем’єру

«Росток» (таку назву має студентський театр) знову радує студентів, викладачів та гостей Українського гуманітарного інституту своїми постановками. Прем’єра вистав відбулась 19 лютого в актовому залі під час Ранкової години спілкування. До уваги глядачів було представлено дві постановки: «Єпископ Маріель» (за романом В. Гюго “Знедолені”) та «Сповідь “Вовка”». Крім вже відомих в інституті акторів театру, були й дебютанти. Головну роль у сюжеті із роману «Знедолені», а саме роль Жана Вальжана, виконав першокурсник Денис Андрєєв.

Якщо роман «Знедолені» та поставлений сюжет з нього вже був багатьом відомий, то друга вистава стала справжнім відкриттям для глядачів. Її автором виявилася Лариса Євдокимова, керівник студентського театру.

В авторській постановці актори показали історію кілера, який почав вбивати задля спасіння своєї дівчини, яка все ж таки померла. Впродовж вистави головний герой сповідувався глядачам, і наголошував на тому, що його життя врятував Бог. Також у п’єсі було показано внутрішню боротьбу сина одного із вбитих кілером чоловіка. Він вагався: помститись, чи пробачити. Фіналом цієї постанови стали обійми вбивці із цим сином, який став євангелістом. Він пробачив кілеру смерть батька. Головну роль, “Вовка”, виконав студент Веніамін Івоняк. Сама Лариса Євдокимова так розповіла про свої враження та, власне, про народження постановки:

“Я написала цю п’єсу близько 4-х років тому. Спочатку вона була у вигляді звичайної розповіді. Та згодом мене попросили переписати її для вистави. Так і з’явилась «Сповідь “Вовка”»… Щодо того, як справились із цими двома постановками актори, то можу сказати, що вони дуже добре вжились у свої ролі. Вони багато репетирували, викладались на всі 100 відсотків. Кожен актор мав свою унікальність…”

Наприкінці обох вистав зал вибухнув оплесками присутніх, які аплодували, безперечно, талановитим акторам. Ті, в свою чергу, висловили подяку глядачам традиційним спільним поклоном в глядацький зал.