Український гуманітарний інститут відсвяткував своє 15-річчя

Урочиста церемонія святкування розпочалася 21 листопада у багатофункціональному комплексі Інституту. За традицією свято відкрилося урочистою ходою адміністрації, почесних гостей та викладачів. Особливістю початку церемонії цього року, було закладення на території УГІ першої цеглини в місці, де планується зведення школи.

Після цього присутні насолоджувалися піснею «Боже Великий, Єдиний» у виконанні  студентського хору та привітальним словом Василя Костюка, президента Українського адвентистського центру вищої освіти, частиною якого є УГІ. Лейтмотивом його промови стали слова: «15 років порівняно з вічністю – це мить».

Шквал оплесків зірвав музичний номер інститутського колективу дзвіночків «Hand Bells». Після до привітального слова приєднався голова опікунської ради Віктор Алексєєнко. Він порівняв УГІ з підлітком, який є для Ради засновників щастям.

Далі багатьма нагородами (грамотами, нагрудними знаками, сувенірами), були нагороджені викладачі Інституту: професори, доценти, кандидати наук.

На святі були присутні і представники Асоціації приватних ВНЗ України. Крім привітань Інституту Асоціація нагородила відзнаками, за відмінне навчання та активну участь у житті навчального закладу, студентів Олега Василенко, Альону Свиденко та Дар’ю Шуть.

Заступник голови Бучанської міської ради Лариса Матюшенко також виступила від час церемонії. Від ім’я міста вона відмітила нагородами студентів Івана Яроша, Ганну Міненко та Володимира Вождаєнко, які беруть активну участь у житті міста та УГІ. Крім Подяк ці студенти також отримали грошову премію. Крім студентів такі нагороди отримали і деякі працівники Інституту.

На урочистій церемонії була представлена і делегація із Білорусі, в обличчі музичного гурту та Мойсея Астровського. Бурні аплодисменти викликав також виступ першого ректора Інституту Анатолія Жаловаги, під час виходу якого зала аплодувала стоячи.

Цікавою несподіванкою став відеоролик першого року «життя» УГІ: перша церемонія вручень дипломів та фотографії студентів, які переступили поріг навчального закладу в день його заснування. Завершив церемонію студентський хор із піснею «Нерушимое Царство».

Оскільки на святі були присутніми багато гостей як українських, так із-за кордону, проректор УГІ Людмила Штанько підкреслила: «Ніхто не пошкодує про те, що приїхав розділити цю радість».

Надія Мельничук